Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Holojen Far Sorunu

alifuat boncuk

Soru

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Direksiyonda elektirik desteği filan yok ancak dediğiniz gibi bana da kısa devre yapıyor gibi geliyor başka tecrubesi olan arkadaşlar varsa yorumları bekliyorum

Focus 2lerde elektrik destekli direksiyon var onu diyorlar. Yani direk düz mekanik hidrolik değil.

Sağ tarafın kablolamasi kısa gelmiş bile olabilir temassızlık vardır siz sağa çevirince oynuyordur yerinden ? Siz taktiysaniz tekrar bir sök-tak işe yarayabilir.

Veya yapabiliyorsaniz sağ sol ampulün yerini değiştirin bakalim sorun ampulde mi yoksa yuvada mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 2lerde elektrik destekli direksiyon var onu diyorlar. Yani direk düz mekanik hidrolik değil.

Sadece dizel'de. Arkadaş profili yine eksik girenlerden maalesef. Şunları keyfen istemiyoruz ama işte bazen yapacak bir şey kalmıyor :D Bebek güzel ağlayamıyor :zha:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Xenon kablosu kısa kalıyor.Kablo muhtemel koptu kopacak durumdadır.Söktüğünüzde kabloyu bi çekin elinizde kalıcak yeni ampulü aldığınızda farın içinde kalan kabloyu uzun tutarsanız problem kalmaz.Ben 6-7 tane xenon ampulü değiştirdim çözene kadar.  :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.