Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2009 Focus Comfort

Ercan Adıgüzel

Soru

Merhaba aranıza yeni katıldım 2000 focus ghia aracımı sattım ve 2009 focus comfort aldım sizden araç hakkında genel özellikleri hakkında bilgi rica ediyorum.Ayrıca lpg taktırmak istiyorum önerileriniz neler olabilir .

Teşekkürler ::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Comfortlarda ve Trendlerin hiç birinde Cruize control yoktur :wacko: . Sadece Tredlerin Stil donanımlarında mevcut. Uzun yolda büyük kolaylık ve rahatlık heleki otobanlarda. Önceden Gaz pedalına devamlı basmaktan ayağıma kramplar girerdi :angry: , geçenlerde istanbula gidip gelirken otabanda devamlı kullandım. İşte konfor ve rahatlık budur dedim. :yeah: Hızı ayarla 115 Km vitesi at 5 e al sana otobüs rahatlığı. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Comfortlarda ve Trendlerin hiç birinde Cruize control yoktur :wacko: . Sadece Tredlerin Stil donanımlarında mevcut. Uzun yolda büyük kolaylık ve rahatlık heleki otobanlarda. Önceden Gaz pedalına devamlı basmaktan ayağıma kramplar girerdi :) , geçenlerde istanbula gidip gelirken otabanda devamlı kullandım. İşte konfor ve rahatlık budur dedim. :) Hızı ayarla 115 Km vitesi at 5 e al sana otobüs rahatlığı. :naughty:

comfortların tamamında hız sabitleyici vardır,focuslarda sadece trend donanımında hız sabitleyici yoktur,comfort donanımı ukranya için üretilen bi modeldir , ilk olarak 2009 yılında Ötv indirimi ile satışların patlaması sonucu talebe yetişemeyen otosan tarafından ülkemize getirilmiştir.2009 yılında gelen comfortlarda şuankilerden farlı olarak dijital klima,yağmur ve far sensÖrü,gece kendiliğinden kararan dikiz aynası standart donanım idi 2010 yılından itibaren bu donanımları kaldırdılar,comfortların tamamı 100 pslik motora sahiptir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teknik özelliklerini koyacaktım sayfa yapısı değişik olunca sildim.Ben alırken inceledim Trend gibi boş donanımdı.Hatta baktığımın arka kapı camları manueldi. Birde 100 Bg olunca hiç yanaşmadım.

Mevlüt Aksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teknik özelliklerini koyacaktım sayfa yapısı değişik olunca sildim.Ben alırken inceledim Trend gibi boş donanımdı.Hatta baktığımın arka kapı camları manueldi. Birde 100 Bg olunca hiç yanaşmadım.

sanırım otasan bana kıyak geçmiş ve comfort aracıma hız sabitleyici koymuş :( 100 pslik focus 4000 devirde 150 tork üretir,115 pslik focus ise 4000 devirde 155 tork üretir.bu iki motor arasında normal kullanımda hissedilecek bi fark yoktur,115 pslik motor 4000 devirden sonra biraz daha ataktır ama bu ataklık kullanıcına yüksek yakıt tüketimi olarak geri dönmektetir,ayrıca benim iyi açılmış 100 pslik motorum arkadaşımın motoru açılmamış 115 pslik focusuna her zaman üstünlük sağlamaktadır

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kasım Bey sizin araçta ne gibi özellikler var. Ben alırken Ankarada Bütün ford satış yerlerini gezdim.Ne Trendde nede Comford ta bu özellikleri göremedim. O yüzden Trend Stil donanım aldım. Ve şu anda aracımdan gayet Memnunum. Tek şikayetim MP3 olmayışı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kasım Bey sizin araçta ne gibi özellikler var. Ben alırken Ankarada Bütün ford satış yerlerini gezdim.Ne Trendde nede Comford ta bu özellikleri göremedim. O yüzden Trend Stil donanım aldım. Ve şu anda aracımdan gayet Memnunum. Tek şikayetim MP3 olmayışı.

aracım 2011 comfort,abi sanırım yanlış hatırlıyorsun comfortların tamamında hız sabitleyici var,doğru söylüyorsun trendlerde yok stil paket hariç,2011 yeni kasa comfortlarda da hız sabitleyici yok.comfortun senin araçtan eksiği arka camlarım manuel,100 ps motor ve 16 inç dizayn jantlar diğer donanımların hepsi aynı,abi ben tıtanyumlarda bulunan sony mp3 çalar takarak mp3 sorununu hallettim ses kalitesi bile çok farklı tavsiye ederim.resim kendi aracıma ait dikkatli bakarsan hız sabitleyicinin tuşu az bişey görünüyor

16wvz.jpg

Kasım Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aracım 2011 comfort,abi sanırım yanlış hatırlıyorsun comfortların tamamında hız sabitleyici var,doğru söylüyorsun trendlerde yok stil paket hariÇ,2011 yeni kasa comfortlarda da hız sabitleyici yok.comfortun senin araÇtan eksiği arka camlarım manuel,100 ps motor ve 16 inÇ dizayn jantlar diğer donanımların hepsi aynı,abi ben tıtanyumlarda bulunan sony mp3 Çalar takarak mp3 sorununu hallettim ses kalitesi bile Çok farklı tavsiye ederim.resim kendi aracıma ait dikkatli bakarsan hız sabitleyicinin tuşu az bişey görünüyor

16wvz.jpg

Sony Teybi nerden ve kaÇa aldın. Benimde niyetim var. Benim araÇ 2010 Model Ben alırken Ankarada bütün satış yerlerini dolaştım dediğim gibi hepsi boştu.En sonunda Başerden aldım aracı. Hatta Kol dayamağı orjinal olarak onlara taktırttım. Nikelajları ve Geri vites park sensörünü sonradan taktırdım.Teypi hesaplı aldıysan aldığın yeri özelden msj la bildirver.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.