Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2009 Focus Comfort

Ercan Adıgüzel

Soru

Merhaba aranıza yeni katıldım 2000 focus ghia aracımı sattım ve 2009 focus comfort aldım sizden araç hakkında genel özellikleri hakkında bilgi rica ediyorum.Ayrıca lpg taktırmak istiyorum önerileriniz neler olabilir .

Teşekkürler ::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sağolun teşekkürler ilginiz için

Motor gücü

76 - 100 hp arası olan model.

Özellik konusuna gelince internette bu modelin genel Özelliklerine dair pek birşey bulamadım ayrıca cruise control bu modelde bulunan bir Özellik değil sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç 100 ps o zman..

Siz satın aldınız ama elinize mi ulaşmadı araç ?

Ford son dönemlerde okadar çok donanım getirdi ki ben ne isimlerini hatırlıyorum ne donanımlarını...Resim varsa elinizde direksiyon kenarında (sağ-sol) tuşlar varsa c.c. vardır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç şu anda kocaelinden buraya doğru gelmekte Babam almış bakalım daha görmedim.Genel özelliklerine bakmak istedim kaç hava yastığı vardır donanımları nedir, cruise control varmıdır veya ne gibi özellikler mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2009 Comfortlarda normalde Cruze Control vardır,Comfort donanım seviyesi sonradan çıktı,ilk başlarda yoktu,trend ve titanyum vardı,sonradan 2009 sonunda Comfort eklediler..Comfortlarda donanımsal özellikler arasında elektrikli ön camlar,gövde rengi tamponlar,sis farları,manuel klima,mp3 çalarlı ses sistemi var,cruze control bulunuyor..Jantlar çelik janttır,aliminyum alaşım diildir,arka spoiler gövde rengi diildir,arka koltuklarda orta koltuk başlıkları yoktur.,arka camlar manueldir,elektrkli değildir....Sadece 100 beygirlik benzinli atmosferik motorlarla aytozu fri,fırtına gri,beyaz ve siyah renklerde satışı yapıldı...En alt donanım seviyesi anlayacağınız...LPG için ise en uygun modeldir...

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tekrar Merhaba ;

Araca Lovato LPG takıldı performansta her hangi bir düşüş söz konusu değil şimdilik.Genel özellikler hakkında artık daha cok bilgi sahibiyim fakat hala Cruze Control nasıl devreye sokuluyor onu bulabilmiş değilim gösterge panelinde görünen bir işaret var ama aktifmi bilmiyorum hiç ışığını yakamamışta olsam şimdilik bir simgesi var :kıhkıh:

Cruze Control ile alakalı hiç bir simge yok aracta araç ön bilgi ekranında da onunla alakalı birşey bulamadım sadece Ortalama Hız diye bir yer var oda sanırım Cruze Control ile alakalı değil ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.