Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2009 Focus Comfort

Ercan Adıgüzel

Soru

Merhaba aranıza yeni katıldım 2000 focus ghia aracımı sattım ve 2009 focus comfort aldım sizden araç hakkında genel özellikleri hakkında bilgi rica ediyorum.Ayrıca lpg taktırmak istiyorum önerileriniz neler olabilir .

Teşekkürler ::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Teyp işi benimde hoşuma gitti eğer paylaşırsan nereden aldığını ve fiyat konusunu yaptırmak isteyenler olacaktır ?

Sony Teybi nerden ve kaÇa aldın. Benimde niyetim var. Benim araÇ 2010 Model Ben alırken Ankarada bütün satış yerlerini dolaştım dediğim gibi hepsi boştu.En sonunda Başerden aldım aracı. Hatta Kol dayamağı orjinal olarak onlara taktırttım. Nikelajları ve Geri vites park sensörünü sonradan taktırdım.Teypi hesaplı aldıysan aldığın yeri özelden msj la bildirver.

sony mp3 Çaları bir yıl önce internetten aldım sahibinden comda bol miktarda ilan var,bana maliyeti 400 tl oldu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ruhsatta yazan MCA Trend 75 ?

ruhsat bilgileri bazen yanlış yazılabiliyor yazan memurun o anki psikolojisi bu duruma etken,size bikaç örnek

-eski aracım 5 kapı focustu ruhsatta 3 kapı yazıyordu

-şuanki focusumda 5 kapı ruhsatta sedan yazıyor

-aracımın ağırlığı 1260 kg ruhsatta 1350 kg yazıyor

önceki sayfaya koyduğunuz resme bakılırsa aracınız trend,2008 yılına kadar olan makyajsız kasa trendlerin tamamı 100 ps 2008 ve sonrası makyajlı kasa trendler 115 ps sanırım sizin araca da o yüzden 75 kw yazdılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sony mp3 Çaları bir yıl önce internetten aldım sahibinden comda bol miktarda ilan var,bana maliyeti 400 tl oldu

Güle güle kullan, bayağı hesaplı almışsın.Temiz bir teyp bulsam alırımda ikinci elde görmeyince insan güvenemiyor.Sfırına 750 istiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşım,senin için emek harcayıp,araştırıp yukarıda Comfort donanımda neler var yazdım...Ama sen zahmet edip bir okumamışssın ve buradaki diğerleri de okumamış hiç,sonra yazmışlar comfort donanımda cruze control yok şu yok bu yok diye....En azından emeğe saygı gösterin yahu...Comfort donanımda cruze control vardır...Ama sen daha aracının Trend olduğunu bile bilmiyosun ne diim...Bak yukarıya bi zahmet...Trend donanım aslında en düşük versiyondu focus 2,5 larde,sonradan en düşük donanımı seçenekli olarak 2 ye çıkarttılar..Biri comfort biri trend oldu..Trendlerde 115 ps motor varken Comfortlarda 100 Beygir var..Trendlerde sis farı ile 5 kollu aliminyum alaşımı koydular ama cruze controlü koymadılar,comfortlarda ise aliminyum alaşımı ve arka elektrikli camları çıkarttılar fakat cruze controlle mp3 çalabilen müzik sistemini eklediler....Sizdeki araba cruze control yoksa Trenddir....

Şimdi siz üşenir okumazsınız o mesajımı,ben yine de koyayım buraya da okuyun tekrar...

"2009 Comfortlarda normalde Cruze Control vardır,Comfort donanım seviyesi sonradan çıktı,ilk başlarda yoktu,trend ve titanyum vardı,sonradan 2009 sonunda Comfort eklediler..Comfortlarda donanımsal özellikler arasında elektrikli ön camlar,gövde rengi tamponlar,sis farları,manuel klima,mp3 çalarlı ses sistemi var,cruze control bulunuyor..Jantlar çelik janttır,aliminyum alaşım diildir,arka spoiler gövde rengi diildir,arka koltuklarda orta koltuk başlıkları yoktur.,arka camlar manueldir,elektrkli değildir....Sadece 100 beygirlik benzinli atmosferik motorlarla aytozu fri,fırtına gri,beyaz ve siyah renklerde satışı yapıldı...En alt donanım seviyesi anlayacağınız...LPG için ise en uygun modeldir..."

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşım,senin için emek harcayıp,araştırıp yukarıda Comfort donanımda neler var yazdım...Ama sen zahmet edip bir okumamışssın ve buradaki diğerleri de okumamış hiç,sonra yazmışlar comfort donanımda cruze control yok şu yok bu yok diye....En azından emeğe saygı gösterin yahu...Comfort donanımda cruze control vardır...Ama sen daha aracının Trend olduğunu bile bilmiyosun ne diim...Bak yukarıya bi zahmet...Trend donanım aslında en düşük versiyondu focus 2,5 larde,sonradan en düşük donanımı seçenekli olarak 2 ye çıkarttılar..Biri comfort biri trend oldu..Trendlerde 115 ps motor varken Comfortlarda 100 Beygir var..Trendlerde sis farı ile 5 kollu aliminyum alaşımı koydular ama cruze controlü koymadılar,comfortlarda ise aliminyum alaşımı ve arka elektrikli camları çıkarttılar fakat cruze controlle mp3 çalabilen müzik sistemini eklediler....Sizdeki araba cruze control yoksa Trenddir....

Şimdi siz üşenir okumazsınız o mesajımı,ben yine de koyayım buraya da okuyun tekrar...

"2009 Comfortlarda normalde Cruze Control vardır,Comfort donanım seviyesi sonradan çıktı,ilk başlarda yoktu,trend ve titanyum vardı,sonradan 2009 sonunda Comfort eklediler..Comfortlarda donanımsal özellikler arasında elektrikli ön camlar,gövde rengi tamponlar,sis farları,manuel klima,mp3 çalarlı ses sistemi var,cruze control bulunuyor..Jantlar çelik janttır,aliminyum alaşım diildir,arka spoiler gövde rengi diildir,arka koltuklarda orta koltuk başlıkları yoktur.,arka camlar manueldir,elektrkli değildir....Sadece 100 beygirlik benzinli atmosferik motorlarla aytozu fri,fırtına gri,beyaz ve siyah renklerde satışı yapıldı...En alt donanım seviyesi anlayacağınız...LPG için ise en uygun modeldir..."

-trend de sis farı yoktur(still paket hariç)

-comfortların tamamında arka koltuk orta başlıkları vardır

-ilk dönemlerde bordo,vizyon mavi ve kırmızı renklerle de satışa sunulmuştur

-comfortlarda mp3 çalar yoktur

-trende hiç bir zaman alimünyum alaşımlı jant olmadı,alaşımlı jant görünümünde beş kollu kapaklı jant kullanıldı

Kasım Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Güle güle kullan, bayağı hesaplı almışsın.Temiz bir teyp bulsam alırımda ikinci elde görmeyince insan güvenemiyor.Sfırına 750 istiyorlar.

abi sahibinden com da bol miktar da ilan var 400-500 tlye,sürekli takip edersen denk gelir muhakkak,bende satıcıya güvenip görmeden aldım cihazı,kendi track çalarımıda 200 tly satmıştım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Özür dileyerek konu dışı ama düzelteyim:

"Cruze" değil "Cruise" Control

Cruze Chevrolet'nin bir model adıdır.

Cruise ise İngilizce seyir, gezi anlamında kullanılır.

En iyisi Türkçe'sini kullanmak değil mi, "hız sabitleyici" gibi güzel bir karşılığı varken.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öncelikle araştırmış yazmışsın çok teşekkürler emeğine sağlık ama bu agrasiflik neden anlamadım ?

....Sizdeki araba cruze control yoksa Trenddir....

demişsin,araç trend değil senin yazdıklarını baz aldığım zaman,neden dersen 5 kollu jant ve sis farı bulunmamakta o zaman trend değil,comfort içinde cc ve mp3 çalarlı ses sistemi var demişsin ama cc de mp3 çalarlı ses sistemide yok ayrıca arka koltuklarda orta koltuk başlıkları var,sis farları yok.Şimdi sen gelde söyle neyden emin olalım ?

Bu çeşitlilik zaten emin olmamamın nedeni !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Büyük ihtimalle Sizin arabanız Ukrayna için çıkartılıp sonradan Türkiyeye getirilen Comfortlardan o zaman....Bak işte,aşağıda duruyor,aynı senin araba,aynı senin renk Comfort...Sis farı,mp3,CRUISE Control..Hepsi var..Hemen Yanında da Trend X Beyaz var...Onda 5 Kollu Aliminyum Alaşım Jant var,sis farı var,mp3 çalar var...

Galiba bu ford yüzünden donanım karmaşasından kurtulamıyscaz...Kusura bakma evet biraz agresif yazmışım,İstanbul beni agresif yapmış,o tarihte 5 saatlik trafik çilesinin stresindeydim....

Emin olduğum bir şey varsa Comfort donanımda Cruise Control,mp3 ve sis farının olduğu..Senin koltuklar şu çizgili gri alt donanım koltuklar diilmi? Arkada ortada koltuk başlığı yok..Ama benim baktığım araba 2010 model,onu da söylüyeyim,bir de 100 beygirlik otomatik vites....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

abi sahibinden com da bol miktar da ilan var 400-500 tlye,sürekli takip edersen denk gelir muhakkak,bende satıcıya güvenip görmeden aldım cihazı,kendi track Çalarımıda 200 tly satmıştım

Kasım Bey, siz Teybi sony ile değiştirdinizya peki değiştirince Orjinalinde olduğu gibi direksiyondan kumandalar Çalışıyormu, yani bütün özelliklerini kullanabiliyormusunuz. Bende buldum bir tane 450 ye sahibinden comda. Siz değiştirdiğiniz iÇin sorayım dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kasım Bey, siz Teybi sony ile değiştirdinizya peki değiştirince Orjinalinde olduğu gibi direksiyondan kumandalar Çalışıyormu, yani bütün özelliklerini kullanabiliyormusunuz. Bende buldum bir tane 450 ye sahibinden comda. Siz değiştirdiğiniz iÇin sorayım dedim.

abi herşeyi Çalışıyor,özelden meşaj attım bakarsın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aradan çok zaman geçti artık bilmediğim bişey kalmadı sanırım son haliyle focusum aşağıdaki gibidir. :)

20120902647small.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120712429small.jpg

20120902649small.jpg

20120712430small.jpg

Ercan Adıgüzel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.