Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C Max Alarm Hakkında

Levent Okutan

Soru

Merhaba bu akşam belki otururken belkide kendiliğinden aracımın 4 camı inmişti.. saat 02:40 civarında polisler devriye atarken görmüş plkadan numaramı bulp beni aradılar aşağı indim tüm camlar inmişti..Kendiliğinden olma riski varmı ?

Sabah ilk işim Gazintep doğanlar servisini arayıp aracıma Alarm taktırmak istediğimi söyledim..biz araştıralım dediler.Daha önce hiç C max a Alarm takmadık dediler...Geri dönüş yaptılar 400 tl ye alarmı başka bir firmadan bulduklarını söylediler...Cmax a alarm taktıran oldumu hem fiyatı hemde kullanım açısından yorumlarınıza ihtiyacım var açıkcası biraz pahalı geldi..Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba bu akşam belki otururken belkide kendiliğinden aracımın 4 camı inmişti.. saat 02:40 civarında polisler devriye atarken görmüş plkadan numaramı bulp beni aradılar aşağı indim tüm camlar inmişti..Kendiliğinden olma riski varmı ?

Böyle bir şey hiç duymadım. Ancak yanlışlıkla anahtarla camları açma ihtimali var. Evin içinde bizim çocuk anahtarla oynuyordu. Bir ara camdan baktım, bizim bagaj kapağı sonuna kadar açık :) Ben çekmez diye düşünüyordum ama çekişi iyiymiş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Böyle bir şey hiç duymadım. Ancak yanlışlıkla anahtarla camları açma ihtimali var. Evin içinde bizim çocuk anahtarla oynuyordu. Bir ara camdan baktım, bizim bagaj kapağı sonuna kadar açık :) Ben çekmez diye düşünüyordum ama çekişi iyiymiş..

Bende o ihtimal üzerinde durdum ama dedim bir sorayım yaşayan varmı diye..Yüksek ihtimalle cebimde basıl kaldı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.