Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Takas Teklifi !

Hasan K.

Önerilen Mesajlar

babamla en geç ocağa söz kestik bizde aralık ocak mutlaka arabayı yenileyecek ama bayrama yeni bişey ile girelim istiyorum.. Ben zorladıkca oda bişeylere bakıyor işte.. :kop: Hatta arabayı değiştirmeyelim diye bana 2014 de kadar bekle bu arabayı sana hediye edeyim dedi... :kop: Sanki şimdi binmiyorum.. :kop:

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focusu bana mı vereceksin tevfik abi.. :kop: ben ona bakarım burada..Mümkünse depoyu da fulleyiver.. :kop:

yokolum sen skodacısın ..vala nebileyim...biniyom zıplıyor hala...yani ayrılmakta zor...kafam gidiyor bayrama..juke mu mazdamı..falan...focusu bu fiyata alıp eve koymam acıkcası...hele 68000ler asla vermem ancak 50000 ler ok bana...1-3 bin oynar amayukarısı bozar....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yokolum sen skodacısın ..vala nebileyim...biniyom zıplıyor hala...yani ayrılmakta zor...kafam gidiyor bayrama..juke mu mazdamı..falan...focusu bu fiyata alıp eve koymam acıkcası...hele 68000ler asla vermem ancak 50000 ler ok bana...1-3 bin oynar amayukarısı bozar....

ben almaya gelirim sen yeterki iste tevfik abi...Depo full olsun beni adanaya kadar getirsin yeter.. :kop: Gerektiği yerde fordçu da oluruz biz.. :kop: :kop:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.