Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

20-23Bin Tl Arası Araç Tavsiyesi

Semih G.

Önerilen Mesajlar

Her ne kadar Renault istemesede ben megan 2 dynamic öneririm :)

Megane 1'den sonra tekrar yanaşacağını hiç sanmıyorum,yinede teşekkürler :)

Semih, punto da iyidir..

Aynen abi aklımızda oda,şöyle temiz ve en azından lpg'li bir tane bulabilsek bakacağız ama yok denecek kadar az. Çoğu magandaların eline düşmüş,çok hor kullanılmış.

Valaha ustadım Dizel getz gibisi olmaz.çok atik ve tasarruflu...2.5 yıl bimdim hamdolsun hiç yolda koymadı..parçası ve bakımı pahalı değil..Şehir içi trafiğinin en rahat ve pratik aracı diyebilirim.

Başka bir arkadaşımda var,sınıfına ve fiyatına göre gayet iyi bir araç. Oda seçenekler arasında lakin marka algısı dediğimiz şey olmasa daha yukarılarda olabilirdi listede :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Megane 1'den sonra tekrar yanaşacağını hiç sanmıyorum,yinede teşekkürler :)

Aynen abi aklımızda oda,şöyle temiz ve en azından lpg'li bir tane bulabilsek bakacağız ama yok denecek kadar az. Çoğu magandaların eline düşmüş,çok hor kullanılmış.

Başka bir arkadaşımda var,sınıfına ve fiyatına göre gayet iyi bir araç. Oda seçenekler arasında lakin marka algısı dediğimiz şey olmasa daha yukarılarda olabilirdi listede :)

Kesinlikle O marka algısın yıkmaya değer bir araba..Kullanan bilir..Kullanmayan için marka algısı oluşabilir ..yani masraf çıkartacak araç alabilirsiniz o fiyat aralığında ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.