Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus ve Megane arasında kaldım yardım ederseniz çok sevinirim

Mehmet KAYMAL

Önerilen Mesajlar

yani burdan anlaşılıyorki ben ya parayı artırıp GHIA düşünücem yada 25 bin civarına Megane dynamic alıcam :) verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkür ederim ... bakalım kısmet ilerde eğer megane alıpda pişman olursam yazcam buraya :)) ki başkası hakkaten almasın :) ama gönlüm focusdan yana :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani burdan anlaşılıyorki ben ya parayı artırıp GHIA düşünücem yada 25 bin civarına Megane dynamic alıcam :) verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkür ederim ... bakalım kısmet ilerde eğer megane alıpda pişman olursam yazcam buraya :)) ki başkası hakkaten almasın :) ama gönlüm focusdan yana :)

Ben full 2008 model megane 2 alacaktım tam vazgeçip nerdeyse aynı paraya focus trend aldım 1.4 80 lik hemde. Şirketimizdeki meganlara binince(biri baz, biri üst donanım) iyikide focus almışım diyorum :)

İki aracıda kullanma imkanınız varsa. Kullanarak karar verin daha sağlıklı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.