Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajli Focus Ön Izgara

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar internetten bu panjur işini yapan firmaları araştırdım.Şimdi benim aracım style ve ön panjur siyah petek desenli, deseni benim hoşuma gidiyor ama nikelaj kaplatmak istiyorum.Daha önce plastige nikelaj boyası yaptıran varmı var ise ne kadar saglıklı dayanıklılık ve boya atmasına karşı.Birde bu sitelerde satışı yapılan titanyum ızgaralar metal mi? plastik mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mükremin Kaştaş yazdı:

Elbette yakup bey ,

Ben alan arkadaşlar belki detaylı bilgi paylaşımı yaparlar diye düşündüm.

Plastik hocam

benim aracta style pakettti orjinali cok cirkin içi bile gorunuyor. 

Malum sitelerden yan sanayisini 200 tl civarina alip takmaniz daha mantikli. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.08.2016 - 06:22 tarihinde, Mükremin Kaştaş yazdı:

Arkadaşlar internetten bu panjur işini yapan firmaları araştırdım.Şimdi benim aracım style ve ön panjur siyah petek desenli, deseni benim hoşuma gidiyor ama nikelaj kaplatmak istiyorum.Daha önce plastige nikelaj boyası yaptıran varmı var ise ne kadar saglıklı dayanıklılık ve boya atmasına karşı.Birde bu sitelerde satışı yapılan titanyum ızgaralar metal mi? plastik mi?

Bence boya işine hiç girişmeyin. Risk. Onun yerine sis farlarıyla set şeklinde alın takın :) Arkadaşların dediğine göre kendimiz de basit bir şekilde takabilirmişiz. Hem elinizde orijinal ızgara da olacak. Baktınız bir sıkıntı çıktı eskisini takabilirsiniz. Ama boyatırsanız ve bir sıkıntı olursa yenisini almak zorunda kalacaksınız. Bunu da düşünün bence ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün fordtoptancisi.com dan aldığım ızgara geldi montajını yaptım. Çok güzel durdu bence. Gerçi özellikle sisler tam oturmadı gibi ama sıkıntı yok. 

Kısaca sökümü ve montajı söylemek gerekirse orta ızgara burada söylenmişti çeki demiri kapağının oradan başlayarak yavaş yavaş kendinize doğru çekerek çıkarılıyor. Şiş lambalarını da en kolay üst orta kısmından parmaklarınızla biraz zorlayınca çıkıyor. 

XdBGgk.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Rica etsem Titanium panjurun ölculerini yazabilirmisiniz cmax aracım var trend paket.. titanium ithal panjuru bulamadim focuslarinkiyle eni boyu aynı gibi duruyor orjinalide cok pahalı gereksiz.(Benimki ücgen kısimlardan eni 102 cm yükseklik 20cm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
16.09.2016 - 18:01 tarihinde, Cengizhan T yazdı:

Rica etsem Titanium panjurun ölculerini yazabilirmisiniz cmax aracım var trend paket.. titanium ithal panjuru bulamadim focuslarinkiyle eni boyu aynı gibi duruyor orjinalide cok pahalı gereksiz.(Benimki ücgen kısimlardan eni 102 cm yükseklik 20cm

Focus Ön Izgara.jpg

Hocam şimddi ölçtüm ölçüler 98x18 ama bence en garanti yöntem bir Focus bulup yan yana koyun araçları öyle ölçün.

Muhammed E. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Muhammed E. yazdı:

Focus Ön Izgara.jpg

Hocam şimddi ölçtüm ölçüler 98x18 ama bence en garanti yöntem bir Focus bulup yan yana koyun araçları öyle ölçün.

3gün önce panjurdan satın aldım 4cm farkla kaçırdık yükseklik aynı ama uymadı bende iade ettim petekli panjura kaldım.. çok teşekkür ederim ölçtüğün için...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

arkadaşlar 2014 sonrası focus  trend-x için krom ön ızgara ve sis farı çerçevelerini er-ol otomotiv ya da ford toptancısı.com dan alanlar da durum nedir.

Memnun musunuz ? Kullanıp tecrübelerini paylaşabilen olursa memnun olurum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Bekir Özkır yazdı:

arkadaşlar 2014 sonrası focus  trend-x için krom ön ızgara ve sis farı çerçevelerini er-ol otomotiv ya da ford toptancısı.com dan alanlar da durum nedir.

Memnun musunuz ? Kullanıp tecrübelerini paylaşabilen olursa memnun olurum. 

Ford toptancisindan aldim 6 ay oldu hicbi problem yok tavsiye ederim takmasida 10 dk iş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.02.2015 - 14:09 tarihinde, Kaan Yagizer yazdı:

-> Parama geçer hükmüm, doldur usta = Tekno Paket, Navi vs.vs

iyide üstadım amerikada çıkan fordlarda böyle değil. bakıyorsun focuslara bizim kadar model yok. benmi yanlış biliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Serkan Ispiroğlu yazdı:

iyide üstadım amerikada çıkan fordlarda böyle değil. 

FoMoCo'nun ( Ford Motor Company = Ford Amerika ) ürün stratejisi ile FordEU'nun ki ( FordEU = Ford Avrupa ) aynı değil.

... Focus FoMoCo için "başlangıç" aracı olarak değerlendirilirken FordEU için Focus "ana ürün".

FoMoCo "ana ürün" olarak Fusion'un üzerine oynarken (yani Mondeo) FordEU Mondeo'yu Avrupa'da üst segment olarak pazarlıyor.

Yani ürün -tek- olsa da yerel pazarın beklentileri öne çıkarılıyor ve deyim yerinde ise "para kazanacak at'a" yatırılıyor.

Doğal olarak ürün çeşitlendirme (motor,yürüyen aksam ve aksesuar  adına) bu yönde yapılıyor. FoMoCo Fusion'da ikisi Hybrid, bir tanesi de V6 olmak üzere toplam yedi motor seçeneği ve onlarca kişiselleştirme opsiyonu sunarken Avrupa benzer opsiyonları Focus için sunmayı tercih ediyor.

Ford'un (genel) ürün geliştirme stratejisi belli ... para teknoloji - hybrid - SUV ve aşırı beslemeli + küüçük hacimli motorlar için harcanacak ... her zaman olduğu gibi FordEU Arge yapacak ve geri kalan Ford'lar geliştirilen teknolojiyi Avrupa'dan alacak (yani Türkiye Avrupa'nın bazı ülkeleri gibi Arge yatırımı yapmayı sürdürecek) 

29-30 Kasım'da yıllık toplantı (GoFurther) Almanya'da yapılacak ve stratejiler bir kere daha katılımcılara, hisse sahiplerine +  basına anlatılacak ... kuşkusuz daha fazla bilgi toplantı sonrası paylaşılır ama genel olarak rota belli ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.