Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Makyajlı Focus Jant Sorunu.

Aziz Akın

Soru

Arkadaşlar Merhaba ;

Yeni Ford Focus .1.6 TDCI Trend x için galeriyle anlaştım ay sonuna araç teslim olacak benim bakarak aldığım aracın jantları katologdaki Trend X jantı ile normal anormallik yok, Fakat ilanlara baktığımda Trend X lerde Style paket aracın jantlarıyla aynı olan Trend X ler gördüm acaba değiştirebilme şansımız varmı ? 

Benim aracın üstünde gördüğüm ;

http://www.ford.com.tr/cs/BlobServer?blobtable=MungoBlobs&blobcol=urldata&blobwhere=1214483610697&blobkey=id

Aynı Trend x araclarda olan jant ise 

http://www.ford.com.tr/cs/BlobServer?blobtable=MungoBlobs&blobcol=urldata&blobwhere=1214483610612&blobkey=id

Örnek Link  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-yeni-kasa-196808351/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2015-yeni-kasa-yeni-sedan-focus-acil-satilik-hemde-navigasyonlu-196510460/detay

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ford bayisi ile anlaşmadım, aldığım Galeri aracları Filo olarak satın almış ama hepsi daha Fordun kendi deposunda anladığım kadarıyla, Kendisi ile iletişime geçip teslim almadan önce değiştirmesini isteyeceğim oluşan farkında tarafımca karşılamak istediğimi beyan edicem. Acaba bu jant modelinin ismi hakkında bilgisi olan varsa minnettar olurum. 

http://www.ford.com.tr/cs/BlobServer?blobtable=MungoBlobs&blobcol=urldata&blobwhere=1214483610612&blobkey=id

dWBl6n.jpg

Q428kg.jpg5oyEAd.jpg

Aziz Akın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kendi aracını benim arabam kısmında paylaşabilirsin, soruna gelecek olursak Ford'da jant ismi olmuyor şöyle tarif edebilirsin

5x2 - 16 inç style jantı.  (5x2'nin anlamı 5 kollu, her kolda 2 direk var gibi)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı style jantını bende bayiye sordum trent x aracımın jantlarıyla değiştirmek için fort ta bu jant değiştirmenin opsiyonel olmadığını kesinlikle değiştiremeyeceklerini söylediler.Siz arabayı anladığım kadarıyla galeriden alacaksınız ellerinde filo halinde çok araba varmış onlar kendileri ücreti karşılığında değiştirebilirler.öbür arabayı alacak vatandaşada ya durumu söylerler yada bilmiyorsa söylemeden satarlar.ben trent x jantını ilk başta beğenmemiştim ama şimdi çok hoşuma gitmeye başladı .Yakından baktıysanız resimlerde göründüğü gibi değil hatları biraz daha girintili resimlerde göründüğü gibi dümdüz değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı style jantını bende bayiye sordum trent x aracımın jantlarıyla değiştirmek için fort ta bu jant değiştirmenin opsiyonel olmadığını kesinlikle değiştiremeyeceklerini söylediler.Siz arabayı anladığım kadarıyla galeriden alacaksınız ellerinde filo halinde çok araba varmış onlar kendileri ücreti karşılığında değiştirebilirler.öbür arabayı alacak vatandaşada ya durumu söylerler yada bilmiyorsa söylemeden satarlar.ben trent x jantını ilk başta beğenmemiştim ama şimdi çok hoşuma gitmeye başladı .Yakından baktıysanız resimlerde göründüğü gibi değil hatları biraz daha girintili resimlerde göründüğü gibi dümdüz değil.

Elinizde fotograf varmı acaba begenmeyince cokta incelemedim jantı.( Özelden atabilirsiniz )

Diğer şahıslar nasıl değiştirdi arayıp sormayı düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Elinizde fotograf varmı acaba begenmeyince cokta incelemedim jantı.( Özelden atabilirsiniz )

Sitemizde bunlar mevcut, bu linke ve benim arabam kısmında ki araçlara bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Öncelikle hayırlı olsun.Malesef bayide değiştirme şansınız yok diye biliyorum en azından bana öyle söylendi.2.sahibinden.com linkindeki araçta 8' ekran gördüm.Acaba hangi marka arayıp öğrensemmi ? :)

Allah hayırlısıyla binmek nasip etsin herkeze.

Yarın arayıp bilgi edinicem ögrendikleriminde dönüşünü saglıycam sizlere. Sizden önce ararsam Nav 8 ' ekranıda sorarım marka model. 

Sitemizde bunlar mevcut, bu linke ve benim arabam kısmında ki araçlara bakabilirsiniz.

Keşif yapıyorum sitede sayenizde.

Jant  kodlama, nitelendirme olayını anlatmanız çok iyi oldu. 

Teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Site sorumlusu jantların yakından çekimlerini yayınlamış .jantlar okadarda kötü değil piyasadaki pek çok arabada buna benzer jantlar var honda ,curuez,astra ben çok gördüm hende temizlemesi çok kolay parlattığınız zamanda çelik jant gibi duruyor ne yapalım bulunanın iyisi.ben birde demir siyah focus yazan sibop kapağı taktım .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.