Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kia Rio 1.4 Dizel Satışta !

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Konuyu açamadım, neden açamadım bilmiyorum mesajı yazmama rağmen içerik yok hatası verdi :kıhkıh:

Kia Rio ya 1.4 dizel motoru koymuşlar, dün konuştuğumuz gibi.

Bu arada bugün park alanında ix20 gördük, ne şeker araba.Üstelik büyük bir araç hiç küçük değil.

ix 20 hangi sınıfta?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet tatlı ve hoş bir araç meriva, c3 picasso, note sınıfında bir araç. Ve denildiği gibi fiyatı araca ve kalitesine göre pahalı. Nerdeyse yeni c- max e yakın fiyatı vardı sanırım.

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=40.352183,27.967296

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam da böyle bozuluyor ama belli etmiyordu hatırladın mı? :D

Ama en bombası Golf teki elemandı, ben önde oturuyorum yanımda manken, arkadaki eleman Golf ün fiyatını duyunca "bu ne la a. goyim" demişti mahçup olduydum hatunun yanında :):D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51 Bine alıyordum neredeyse...Bence o kadarda kötü diil.Bagajı 440 litre.Üstelik arka koltuklar yatıyor geriye doğru,süper,yatak gibi...Ben çok beğendim.B sıfı ama c-max kadar kullanışlı..Tek almama nedenim 1.4 dizel 90 beygirlik motoru ve sadece perdeyle kapatıldığı için güneşten tam korumayan "açılabilir"panoramik cam tavanı..Nerdeyse alıyordum gerçekten...Bence fiyatına uygun özellikleri olan bir araç,sadece motoru çok küçük...1.6 dizeli olsa mükemmele yakın....1.6 dizeli de kia vengaya koymuşlar ama onda da bir sürü donanım eksikliği var.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam da böyle bozuluyor ama belli etmiyordu hatırladın mı? :)

Ama en bombası Golf teki elemandı, ben önde oturuyorum yanımda manken, arkadaki eleman Golf ün fiyatını duyunca "bu ne la a. goyim" demişti mahçup olduydum hatunun yanında :D:D

O unutulmaz An'lardan :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok be Bora abi, hele ilk satılmaya başladığında fiyatı gerçekten uçuk kalıyordu ve ne kadar güzel ve kullanışlı olsa da plastik aksamı o paraları haketmiyordu.

Sen şimdi aklında öyle kaldığından böyle diyorsun F III e birkaç ay bindikten sonra gidip galeride tekrar bak ne demek istediğimi anlarsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

c 5 in arkası mondeodan daha güzel ama...Yeni mondeo bakalım nasıl olacak....

Tolga zaten artık ix20 benim için geçmişte kalmış hatalarımdan birisi :) ...Red Sonjamı altdatmaya teşebbüs etmiştim o zamanlar....Ama nefsime hakim oldum....eheheheh....Arkadaşlar gösterge değişikliği be sonrasındaki görüntüleri yarın sizlerle paylaşacağım....aOtosanın bu göstergeyi ve ekranı bizlerden uzak tutması tam anlamıyla onur kırıcı...Yazıklar olsun.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.