Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2015 Mk Focus Için Geri Görüş Kameralı Cyclon Marka Navigasyon

Sertaç Güngör

Soru

Arkadaşlar 2014 Fiesta aracımda kullanıp son derece memnun kalmıştım Cylone markasından arabanın orjinalliği bozulmadan takmışlardı. Bluetooth telefon ve geri görüş kamerasını çok sevmiştim dvd tv vb özelliklerini çok kullanmadım. Ama araba park halindeyken tv süper çekiyor.

Şimdi mailime cevap geldi makyajlı kasa FOCUS için olanlar şubat ortasında satışta olacakmış.

Araç bluetooth telefon aparatı Parrot Minikit neo hd 2 içinde yazıştım oda o vakitlerde Türkiye'de satışta olacakmış.

Sertaç Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Nx 232r destekliyor kesin olarak söyleyebilirim. 251 desteklemiyor sanırım dediğiniz gibi. İnternet stesinde yazıyor olması lazım Navitech in

Hayırlısı olsun içinize hangisi siniyorsa onu alın.Otomatik park sync direksiyondan kumanda vb.. özelliklerin tamamı bende aktif kullanıyorum.

232r sadece 2013 ve sonrasını destekliyor 2011-2012 modellerde direksiyondan kumanda ve park sensörlerini ekrana entegre veya sekronize edemezsini direksiyondan kuman eden navigasyon veya multimedya cihazı 2011-2012 için yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

232r sadece 2013 ve sonrasını destekliyor 2011-2012 modellerde direksiyondan kumanda ve park sensörlerini ekrana entegre veya sekronize edemezsini direksiyondan kuman eden navigasyon veya multimedya cihazı 2011-2012 için yok

Bir yanlış anlaşılma var galiba, benim 2012 style PP. ve uyumlu olduğu yetkili servisle görüştüm..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir yanlış anlaşılma var galiba, benim 2012 style PP. ve uyumlu olduğu yetkili servisle görüştüm..

Benim ki titanium ve servisin ve oto aksesuarcının bana deyimiyle 2011-12  titanium focusların direksiyonda kumandası mümkün değil hiç bi multimedya cihazı destelemiyor buna park sensörüde dahil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

navitech'e mail attım verilecek cevaba göre 251 y de kalacağım ya da 232r ye geçeceğim yalnız mantıklı bir açıklama gerekiyor 

sizin kullandığınız navigasyon hangisi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

navitech'e mail attım verilecek cevaba göre 251 y de kalacağım ya da 232r ye geçeceğim yalnız mantıklı bir açıklama gerekiyor

sizin kullandığınız navigasyon hangisi acaba?

Bana olur denen nx 232r, hali hazırda yukarıda da yazmış Doğan kardeşim de taktırdı, bizzat görüp inceleme şansım oldu, tüm fonksiyonlar çalışıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bana olur denen nx 232r, hali hazırda yukarıda da yazmış Doğan kardeşim de taktırdı, bizzat görüp inceleme şansım oldu, tüm fonksiyonlar çalışıyor..

Abi biz şeyi atlıyoruz. Senin sync benimkinden farklıydı sanırsam. Sesli komutu acaba desteklemiyor olabilir mi?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi biz şeyi atlıyoruz. Senin sync benimkinden farklıydı sanırsam. Sesli komutu acaba desteklemiyor olabilir mi?

Doğanım servis garanti verdi, çalışmayan birşey olursa ki (olmayacak diyorum diyor) cihaz benim geri sökeriz abi diyor...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Valla kafami karistirdiniz:) bende 2012 titanyum x var. Direksiyondan sesli komutta var. Ben en iyi multimedyayi yaktirmak istesem ne taktiracam. Marka model hangisi olacak...her fonksiyonu mu destekleyen...

Açıkcası Navitech kullanmış ve 4 cihaz değişiminden sonra Cyclone marka taktırıp memnun kalan birisi olarak cyclone taktırabilirsiniz.Cyclone un tek eksiği aracın sesli komut SYNC desteklememesiydi.05 mart itibariyle aktif ediliyor.Güncelleme hazırmış ve servislere dağıtıma başlamışlar.Eğer isterseniz biraz daha bekleyin cihazı almış olanlar bi test etsin sorunsuzsa size iletelim.Cyclone ile ilgili diğer konuyu incelemenizi öneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ARKADAŞLAR BENİM GİBİ BEKLEYEN VARSA BİR GÜNCELLEME PAYLAŞMAK İSTİYORUM.

Araya Çin bayramı girmiş. Üretici firma taahhüdünü tutturamamış yetkili firma Cyclon Navigasyon için Nisan Ayı ortası diyor şimdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dogan bey tesekkur ederim. Siz alin diyene kadar sabredebilirsem beklicem.Cyclone alicaz heralde. Diger yaziyi oludum.

Bu arada 5 mart geceli 6 gün olmuş :) taktiran yok mu acaba?

2011/2012 lerle 2013/2014 ler arasinda konsolda ebat olarak nasil bi fark var ki bazi arkadaslar eskilere olmuyor demiş. Anlayamafim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim aracimda sync2 8inc ekran var ama navigation ve geri görüş kamerasi yok bunun icin ne yapabilirim. Aracim 2015 mca hb focus

Bekleyebilirsiniz, orjinali bozmamak için; eğer bir gelişme olursa başlık açar duyururuz.

Bu bölüm 3. parti markaları içeriyor, diğer üreticiler aracınıza uygun modeller de çıkarttı; isterseniz alabilirsiniz onları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dogan bey tesekkur ederim. Siz alin diyene kadar sabredebilirsem beklicem.Cyclone alicaz heralde. Diger yaziyi oludum.

Bu arada 5 mart geceli 6 gün olmuş :) taktiran yok mu acaba?

2011/2012 lerle 2013/2014 ler arasinda konsolda ebat olarak nasil bi fark var ki bazi arkadaslar eskilere olmuyor demiş. Anlayamafim

Burada benim izlenimlrim var. belki işinize yarar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaşlar.Son mesajdan sonra yaklaşık 1 ay geçmiş.Acaba cyclone taktıranlar oldumu, gelişme varmı diye bi sorayım dedim.Bende cyclone için hafta sonu randevu aldım Denizliden. Aslında navitech nx 232 r taktıracaktım. Ama navitech'in bazı yazılım sorunları çıkarması sebebiyle vazgeçtim.Bu arada aracım 2015 MCA Trend x..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.