Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sizce hangi focusu almalıyım ?

Erkan K.

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkese selam.

Tanışma bölümünde konuyla ilgili bir açıklama yapmıştım. o yüzden tekrar yazmak istemedim biraz dağınık olucak ama.

sytil plus paketli ve trend modelleri arasında kaldım karar veremiyorum. trend almış olsam yan hava yastıkları haricinde sis farı alaşım jant sonradan uygulanabilir. Kol dayama orjinali gibi yaptırabilirmiyim ve kaça mal olur bilgisi olan varsa sevinirim. trend ikinci elde beni üzermi. stil plus için 5000 tl farka degermi sizce stil plus mu trend mi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence 5.000 tl farka deger. Sırf jant ve lastik 2.000 liraya mal olur. Üstelik motorda 95 psden 115 psye çıkmış olucak. Kriterlerinizden tek eksik sunroof kalicak. Kolcagida servisle görüşürseniz indirimli yada esantiyon taktirabilirsiniz. Üstelik pluse pakette otomatik park, katlanir ayna gibi yeni olan ekstra donanimlarada sahip olucaksiniz.

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=38.747341,35.465810

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar kredim onaylandı. Trend donanımdan vazgeçtim. Alacağım araçlar stil plus paketli 1 adet beyaz bir adet siyah olacak. bayilerin elinde 2011 kalmamış. 2012 lerde ay sonunda gelir dediler. Kredi için baya beklemiştim zaten birde araç beklemek zoruma gitti şimdi. Birde fiyatlar her bayi de standartmıdır yoksa herkes kafasına göre fiyat mı veriyor. En uygun fiyat ve en erken araç teslimi nasıl araştırma yapmam lazım bütün şehirlerde aynı sıkıntı varmı yoksa Muğla ya has bi durummu her bayiyide tek tek arayıp sormaklamı olacak bu iş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni başlık yerine Eski konunuzdan devam edebilirsiniz konu değişmediyse...

2 konuyu birleştirdim..

Araçlarınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun..

Fiyatlar biraz bayiinin elinde ama artık çok da fark etmiyor..eskiden daha çok oynarlardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar beyaz stil plus 54,000 trafik sigortası dahil anahtar teslim fiyat aldım anlaşmak üzereyim. araçları ay sonu teslim edeceklerini söylediler. şu ana kadar aldığım en iyi teklif ne diyosunuz sözleşmeyi imzalayımmı.

Sedan - Hb ?

55 - 57 felan ediyor liste fiyatı...Sedan ise uygun hb ise pahalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.