Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lpg & Stepne

Tayyar Arslan

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba konunun yeri burası değil belki ama uygun başlık bulamadım.Aracıma 20.000 km önce lpg taktırdım çekiş ve yakıt konusunda çok memnunum, ancak yedek lastik olayı canımı sıkmaya başladı.Fabrika çıkışlı lpg li civic' lerde olduğu gibi stepneyi bagajın tavanına asabilir miyiz acaba, yada nasıl durur ? Araç f3 sedan yorumlarınızı bekliyorum.Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan bahsediyorsunuz sanırım, tavana asma diyince merak edip bakmıştım, diğer arkadaşlar içinde kolaylık olur. Ama bence her halukarda yer kaplıyor. Zaten büyük ihtimalle aracın metal aksamlarına çengel falan monte ettirmeniz gerekecek, hem orjinalliği gidecek hemde belki ilerde ses yapacak. Ben yaptırmazdım açıkcası ama belki başka fikri olan vardır.

post-7907-0-01158400-1419542282_thumb.pn

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BRC my 11 kiti Çorum da özençler otogaza taktırdım sağolsun arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor şu ana kadar çok memnunum.

8 ay önce 1.800 tl ye taktırdım.

Tayyar Arslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 ün bagajı honda dan dar ben eski focusuma sizin gibi simit depo tank taktırmıştım stepnesini hiç taşımadım aracıma otomatik şişirme pompası almıştım bir tanede lastik tamiri için köpük tüp ikiside hiç yer kaplamıyordu teker patlarsa uzun yolda köpüğü siboptan sıkıyorsunuz ,daha sonrada pompayı çakmaklığa takıp şişiriyorsunuz sizi gideceğiniz yere kadar çok rahat götürür ondan sonra lastiğinizi yaptırsınız ben çok memnundum stepne taşımaya gerek yok bence.Fiatı ikisi 50 tl .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 ün bagajı honda dan dar ben eski focusuma sizin gibi simit depo tank taktırmıştım stepnesini hiç taşımadım aracıma otomatik şişirme pompası almıştım bir tanede lastik tamiri için köpük tüp ikiside hiç yer kaplamıyordu teker patlarsa uzun yolda köpüğü siboptan sıkıyorsunuz ,daha sonrada pompayı çakmaklığa takıp şişiriyorsunuz sizi gideceğiniz yere kadar çok rahat götürür ondan sonra lastiğinizi yaptırsınız ben çok memnundum stepne taşımaya gerek yok bence.Fiatı ikisi 50 tl .

Selam,

Peki lastik tamir kitini sıktığımız lastik daha sonra kullanılabiliyor mu? Yani bu içine sıkılan köpüğün bir zararı yok mu ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam,

Peki lastik tamir kitini sıktığımız lastik daha sonra kullanılabiliyor mu? Yani bu içine sıkılan köpüğün bir zararı yok mu ?

Merhaba, lastik tamir köpüğünü sıktığınızda lastiğin içinde belli bir miktarda sıvı oluyor, zaten bir iki gün sonra lastikçiye tamir için gittiğinizde lastik jantdan söküldüğü için o sıvı dökülecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Stepnesiz asla yola çıkmam. Tavsiye de etmem. Lastiğin yarılması durumunda sizi o tamir kitleri kurtarmaz haberiniz ola. Haaa... şehir içinde sıkıntı olmaz diyorsanız saygı duyarım. İnce stepneyi de sağlam sabitlerseniz sıkıntı çıkartmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Stepnesiz asla yola çıkmam. Tavsiye de etmem. Lastiğin yarılması durumunda sizi o tamir kitleri kurtarmaz haberiniz ola. Haaa... şehir içinde sıkıntı olmaz diyorsanız saygı duyarım. İnce stepneyi de sağlam sabitlerseniz sıkıntı çıkartmaz.

Şehrin içinde lastik yarılırsa zaten problem yok.Mesele lastiğin uzun yolda yarılması uzun yolda giderken zaten lastik yarılırsa Allah göstermesin bizi stepnede kurtaramaz araba çok büyük kazaya karışa bilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.