Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Daha Neler Yapılır ?

Önerilen Mesajlar

Selam arkadaşlar arcıma kendi çapımda basit değişiklikler yapıyorum size de sorup hayal gücümü daha da genişletmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Şİmdiye kadar yaptıklarım:

1-komple cam film

2-18' rs jant 205/44/18 kumho lastik

3-st spolier

4-havalandırma cerceveleri boyaması

5-philips sis,far xenon

6-Jbl bas,amfi 

7-st logoları arka,ön,direksiyon

Ayrıca sipariş ettğim beyaz plasti-dip boya geldiğinde jantları ve aynaları beyaza boyamayı düşünüyorum.post-6797-0-66609300-1416642261_thumb.jp

post-6797-0-65730500-1416642317_thumb.jp

post-6797-0-44999700-1416642350_thumb.jppost-6797-0-35542100-1416642371_thumb.jp

Kazım Öztürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan bey haklısınız teşekkürler zaten aklımda olan ilk iş o genelde trafikte mümkün olduğu kadar yakmamaya çalışıyorum ayarını en aşşağıda tutuyorum rahatsız etmemek için bazen sadece sislerle gidiyorum baya zamandır düşünüp araştırıyorum mercek olayını inşallah en kısa zamanda halledicem.

Teşekkürler bekir bey.

Kazım Öztürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan bey haklısınız teşekkürler zaten aklımda olan ilk iş o genelde trafikte mümkün olduğu kadar yakmamaya çalışıyorum ayarını en aşşağıda tutuyorum rahatsız etmemek için bazen sadece sislerle gidiyorum baya zamandır düşünüp araştırıyorum mercek olayını inşallah en kısa zamanda halledicem.

Teşekkürler bekir bey.

Mercekli far ile ilgili yardıma ihtiyaç duyarsanız seve seve yardımcı olurum. Şuan benim el yapımı mercekli farım yenilenip birazda değişiklik yapılacak. Yakında konu geliştikçe konu açıp detayları paylaşırım. Güzel forumlar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabiki her takanda sorun olacak diye birşey yok ama sonucunda başına neler gelebileceğini bilerek karar vermesi bence daha iyi.Riskli bir düğme o yüzden dikkatli olmak  lazım :)

o mesajı şikayetlerden önce açmıştım.Baktım şikayet var mesajı düzenleyemedim de , kaldı öyle

Konuyu açan kişi kesinlikle takmasın onları . %70 oranında elinde patlar gibime geliyor  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.