Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Anahtar Sustası

Ferdi Cengiz

Soru

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 1

Şöyle bir garanti uygulaması var; Aynı durum aracı yeni aldığım da bende de olmuştu servise götürdüm garip bir isim uygulaması söylediler.

100 Kere anahtarı açıp kapıyorlar hızlı bir şekilde. (Anahtarı elleri ile tutup düğmeye basılı tutarak hızlıca)

Hatta servisteki diğer eleman dalga geçmişti abi bunlar iyice saçmladı bizide müşterilerimize rezil ediyorlar diye :))

Yani garanti açısından tek düzeltme o. İşe yarıyor mu dersen, biraz rahatlatıyor anahtarı ama eskisi gibi tak diye atmıyor anahtarı dışarı. 

Ama bir süre sonra düzelmişti tamamen.. O işlemle de alakalı olduğunu sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

20  focus kullanıcısından 15 inde belki daha fazlasında var bu sorun bazı servisler garantiye soksada  çoğu sokmamaya çalışıyor

benim buradaki servis  sokmamak için çok takla attı ve sokmadılar  bende  garanti dışı bırakma pahasına kendim hallettim sıkıntısını 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende de oldu son 1 aydir. Bazen takiliyor. Sanki icine kum tanesi girmis de surtunuyormus gibi. Biraz elle yardim edince duzeliyor. Ara ara tekrarliyor.

Abi bu Ford ambleminin olduğu pil kapağı yuvası var ya orayı aç

Mekanizma görünecek orada metal capagi metal samanı dedikleri cinsten 1 2 mm lik bi metal dolaniyor olacak onu ters çevir eline doğru vurarak düşür

O günden sonra non-sikinti :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim aracım da ford focus3 2012 model ancak aracımın garantisi devam ediyor.(2013 de trafiğe çıktı.)

Anahtarımın sustalısı bazen çok zor açılıyor bazen de çat diye açılıyor.Takılınca elimle metal kısmını yerinden zorla çıkarıyorum.

Burdaki anahtarcıya gösterdim."Hepsi yapışkanlı yapamayız ama böyle kullanın içindeki plastik kırılmış, takılıyor" dedi.

Acaba bu problemimi garantiden çözebilirler mi?orijinal yapılsın veya değişsin istiyorum.

Servislerin bu duruma bakışı nasıl?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim aracım da ford focus3 2012 model ancak aracımın garantisi devam ediyor.(2013 de trafiğe çıktı.)

Anahtarımın sustalısı bazen çok zor açılıyor bazen de çat diye açılıyor.Takılınca elimle metal kısmını yerinden zorla çıkarıyorum.

Burdaki anahtarcıya gösterdim."Hepsi yapışkanlı yapamayız ama böyle kullanın içindeki plastik kırılmış, takılıyor" dedi.

Acaba bu problemimi garantiden çözebilirler mi?orijinal yapılsın veya değişsin istiyorum.

Servislerin bu duruma bakışı nasıl?

Arızalı ise değişiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.