Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sağ Tavan Çıtasından Su Alma Sorunu

Sedat Kılıç

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

2009 titanium, garanti yok. şu sıra şırnakta bulunduğum için yakın servis sorunu var. ayrıca sanayi sorunu da mevcut...kendim test ederek su alma noktasını buldum. telefonla bir ustaya sorduğumda aslında çıtanın altında su alacak yer olmaması gerektiğini söyledi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2009 titanium, garanti yok. şu sıra şırnakta bulunduğum için yakın servis sorunu var. ayrıca sanayi sorunu da mevcut...kendim test ederek su alma noktasını buldum. telefonla bir ustaya sorduğumda aslında çıtanın altında su alacak yer olmaması gerektiğini söyledi. 

valla  çevre illere bakmak lazım ne dersem yalan olur  yolunuz Van a da düşerse beklerim Mete abimiz var Şırnak tan 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada direklerdeki stop'u sökerek altındaki contalara bakmayı unutmayın.Zamanla yıpranabiliyor ve su giriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlginç. Benim 2009 focus, tam da sağ arka çıtanın altından, bagaj ile tavanın birleşim noktasından su almıştı. Hem de araç daha 2 aylıktı. Ustanın dediğine göre, robot kaynağı sonrası, el ile kaynak aşaması varmış. Köşeler el ile kaynaklanıyormuş ve bu kısım benim araçta atlanmış. İşçilik ve eksik kalite kontrol hatası dediler. Oraya siyah silikon yaptılar. Bir daha da sorun olmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracımın arka koltuğunun sol tarafı nemleniyor, kapı veya cam fitillerinden su alıyor sanırım. Göz ile kapı ve cam fitillerini kontrol ettim deformeye rastlamadım. Sol tarafa doğru virajları dönerken sol tarafımdan hafiften bir esinti oluyordu ama önemsemiyordum. Sağ arka kapı ile karşılaştırdım, kapılar kapalı iken sol arka kapının aralığı biraz daha fazla gibi. Sağ arka kapıya göre daha kolay açılıp kapanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.