Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hediyelik Eşyalar ...

Emre V.

Önerilen Mesajlar

Herkese hayırlı günler dilerim ilk önce :)

5 ekimde doğum günü olması sebebiyle dün kız arkadaşımla ve patronu ile erken bi kutlama yapıp doğum günü pastası yedik :D

Kız arkadaşımın doğum günü 22 ekimde.O gün tekrar pasta kesmeyi planlıyoruz haliyle :D

Hediye olarak kız arkadaşım , ikimizin daha önceden çektirdiği resmi kara kalem çalışması olarak büyük bi tabloya müşterisi üniversite öğrencisine hem harçlığı çıksın hemde hayalimi gerçekleştiriyim diye çizim yaptırmış.Yani hediyesi Tabloda ikimizin resmi olan çizim.

22 ekimde benimde hediye almam gerekir şimdi , öneriniz tavsiyeniz varmı.Pahalı hediye önem veren birini değil hatta küçük hediyelerle mutlu olan insanlardan :)

Tavsiyeleriniz varmı :)

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen öyle san...olum yinemi sen dejavu gibisin ya.......git işine...alla alla.....neymiş ucuz hediyelerden mutlu olanmış...bence ona dijital bir resimlk al sendeki resimlerden yükle slayt oluştur...birde müzik ekle titanik falan heryattıgında kalktıgında seinle uyansın..nasıl fikir...sen gider plastik 5 tl.alabilirsin tabi japon pazarından...hahahahaha...beinmki 100-200 arası...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bak bunun gibi.......mp3 calıyor hoparlörü var video oynatıyor 90 lira...cok etkileyici lan al olum böle ibşiyi dediklerimi yap movie makerda resimleri slaytt üstüne şirr yaz ver alttan romantik müzigi acsın sana 2 dakikada aşık olur...

http://www.bimeks.com.tr/urun/117737/mecer-707v-7-beyaz-dijital-fotograf-cerceve--video-mp3-.aspx

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi siz beni neden eziyorsunuz ya öğrenciyim die :) Okuyom ben ya ! :D

güzel tavsiye bi araştıracağım :) Konuyu yazarken işe yarar bişey olsun dedim giyecek olarak düşündüm.Önümüz kış UGG bot düşündüm daha öncedende konuşuyorduk zaten hoşuna gittiğini söylemişti konudan açılmıştı öyle :)

En azından işe yarar bişey olsun istedim :D Gerçi onun aldığını ben eve götürmedim daha götürsemde pek yararı yok da neyse

önemli olan düşünmesi :D

benide iyice kolpacı yaptınız :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen movie markerde guzel bı slayt oluştur onun ve ikinizin resimlerinden olusan, altada guzel bi fon müziği. Mesela Selami sahinden, iyiki doğdun canım parçası olabilir. Ondan sonra herhangi bi hediye al.

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=38.752533,35.309650

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi dediğinz fikir çok hoşuma gitti hemen bi araştırma yaptım bi hediye buldum benimde çok hoşuma gitti diyebilirim.

http://www.hepsiburada.com/Liste/canyon-cnr-dpfeggg-15-renkli-ekran-dijital-fotograf-cerceve/ProductDetails.aspx?productId=ft00288&categoryId=90334

Yanlız sadece bunu verirsem biraz basit kaçar o yüzden bide bot almayı düşünüyorum yanında :) 2 hediye birden vericem yani :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gönül isterki "al şu 2.000TL yi ver ordan bi gümüş pırlanta" ama yokki :)

Küçük almamın sebebi , nereye giderse gitsin yanında taşıyabileceği istediği zaman açıp bakabileceği bi cihaz olması.

Bence hediyenin asıl amacı miktarı değil ona verilen değerdir. Hediye almadan "doğum günün kutlu olsun" desem bile tutup "neden hediye almadın" diyecek bi sevgilim yok :)

Hem yanında bot almayı düşünüyorum bu telafi edecektir pintiliğimi :D

UGG Bot + Digital Çerçeve

Çalışmıyorum + evden para almıyorum = Öğrenciyim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eeeee nasıl okuyun...pekim kredi ve burslarlamı gel benim evladım oluver şimdi... :)

benimki geliyor haftaya gecen ay buba sana sunu alcam bunu alcam dün akşam ya buba salla trdan alırız burası pahalı..bu cümlenin acıklaması paramın hepsini yidim buba... :)

taktik güzelmiş...Arada bir deneyeyim.. :D Lazım olabilir.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ugg mi ?

Tiki degilse alma bence :)

--- iPhone Yolladı ---

O nasıl oluyor bilmiyorumki :)

Taktik güzelmiş ama abi :D Baba burası pahalı ordan alırız :) Burs parasıda çok değil ki 240 TL , ki oda yakında kesilir :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladımmmm :) Yok abi öyle bi kız değil yaşına göre olgun bi kız.(18 yaşında)

e72 si var uyarmı :kıhkıh:

UGG botlar yağmur çizmesine benzesede işlevi çok iyi , soğuk tutmaz o yüzden düşünmüştüm hem seviyormuş bi ara konusu açılmıştı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.