Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Ghia Kapıların Otomatik Kilitlenmesi Ve Sinyal Durumu

Erdem Çulcu

Soru

Merhabalar

2 sorum olacak sizlere

öncelikle aracı kumandada kilitleme düğmesine 1 kere basıp bıraktığımda sinyaller yanmıyor ve kilitlenme ile şüphe duyuyorum. Bu durum düzeltilebilir mi?

diğer sorum ise kontaktan anahtarı çıkarınca kapılar belli bir süre sonunda kilitleniyor. Bu özellik pasif edilebilir mi?

Şimdiden teşekkürler.Aracım focus 2 ghia 2007

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhabalar 2 sorum olacak sizlere öncelikle aracı kumandada kilitleme düğmesine 1 kere basıp bıraktığımda sinyaller yanmıyor ve kilitlenme ile şüphe duyuyorum. Bu durum düzeltilebilir mi? diğer sorum ise kontaktan anahtarı çıkarınca kapılar belli bir süre sonunda kilitleniyor. Bu özellik pasif edilebilir mi? Şimdiden teşekkürler.Aracım focus 2 ghia 2007

Benim araç 2009 titanium. Benim araçta sizinki gibi tek kilitlemede sinyal yakmayıp çift kilitlemede sinyal yakıyor. 
2. soruya gelince anahtarı çıkarınca bilmem de benim araçta güvenlik amaçlı; uzaktan kumandadan kilidi açıp 1 dk içinde kapı, bagaj açılmazsa veya kontak açılmazsa kapıları otomatik olarak kilitliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.