Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ttnet Fiber

Önerilen Mesajlar

Şuan 16 mbpsye kadar 50 GB internetim var taahhütum bitti suan 15 lirada telefon dahil 100 lira civari geliyor.

Bende fibere geçeyim dedim superonline 59 lira 50 mbps 150 gb kota upload 20

Ttnet 83 lira 50 mpsye "kadar" 200 gb kota upload 2 :D

Ikisinde de telefon dahil

Sonra acı gerçek bizim binada superonline olmadığı öğrendim. Mecbur geçmem lazim artık bir pakete 16ya kadar hiza 100 ödüyorum.

Size sorum ttne fiber kullanan var mi ? Bu "kadar" olayı ne kadar esnek bana 50 diyip 20 vermesin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TT fiber kullandım. Yeni site olduğu için fiber kablolar falan yeniydi. Söyledikleri hız geliyordu . Ama 2 sorun vardı. Yeni site yeni kablolara rağmen sık sık kesilme ve kötü modem wireless performansı. Muhtemelen komşular ortak almasın diye modem anteni dandikti. Salonda internet yoktu. Ben de dx ten anten almıştım. 

Benden daha iyi biliyorsunuzdur binanız semtiniz eski ise bina için hatları yenileseler bile santrallere kadar olan kablolar bakır olduğu için hem hızda yavaşlamalar ve hem de kopmalar olabiliyor deniyor. Hatta bu fibernet değil hipernet diyorlar. 

Ben superonline a 25 mbps hız 75 GB AKK için ayda 49 TL ödüyorum evde telefon falan yok. Kablolu ölçümlerde 30-35 mpbs hız çıkıyor :) Düşme çok çok nadir ve upload hızı da TTden barizen çok daha iyi. 

Ben SOl derim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TT fiber kullandım. Yeni site olduğu için fiber kablolar falan yeniydi. Söyledikleri hız geliyordu . Ama 2 sorun vardı. Yeni site yeni kablolara rağmen sık sık kesilme ve kötü modem wireless performansı. Muhtemelen komşular ortak almasın diye modem anteni dandikti. Salonda internet yoktu. Ben de dx ten anten almıştım.

Benden daha iyi biliyorsunuzdur binanız semtiniz eski ise bina için hatları yenileseler bile santrallere kadar olan kablolar bakır olduğu için hem hızda yavaşlamalar ve hem de kopmalar olabiliyor deniyor. Hatta bu fibernet değil hipernet diyorlar.

Ben superonline a 25 mbps hız 75 GB AKK için ayda 49 TL ödüyorum evde telefon falan yok. Kablolu ölçümlerde 30-35 mpbs hız çıkıyor :) Düşme çok çok nadir ve upload hızı da TTden barizen çok daha iyi.

Ben SOl derim..

Bina 1995. Semt yeşilköy. Bende superonline derim gözüm kapali ama aradim ne zaman gelicek altyapi belli degil. Ttnet geldi fiber internet kutusunu gözümüze soktu apartman girişine koydu :D

Modem superonlineda bedava ttnette parayla 96 lira. Internetten baktim vdsl modemlere en az 200 lira.

Benim şuanki paketim 16mbpsye kadar 13den aşağı inmiyor. Büyük ihtimal 50de 45 civarı gelecektir.

Tek sıkıntı şuan verecekleri modem. Umarim port yönlendirme yapabileceğim bir modem gelir.

Superonline birde asus tablet veriyor :(

Mart 2015 gibi diyelim geldi superonline öderim cezamı geçerim acımam :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiber 16mbit 50gb kota upload 1 civarı 49tl ödüyorum. 70-80gb geçmezsen yavaşlama olmuyor. Apartmana gelen kablo düzgün ve santral yakın apartman içi telefon kablosu cat5 değil. Fakat Hız olarak 16-18mbit alıyorum. Huawei modem fena değil ama bazı özellikleri kapatılmış. Ben Wi-Fi sini kapatıp AirPort Time Capsule ve AirPort Express ile ev içinde Wi-Fi dağıtıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende şuan hizmetten memnunum fakat olay para. Superonlineda 59 lira olan şey 83 lira ve "kadar" yani 5de olur 45de olur.

Neyse aradım biraz önce birde 15 lira telefon parasi yansayacak faturaya dedi. E ama yuh dedim. Rakip firma 59a satarken siz nasil 98e satmaya çalışıyorsunuz dedim bizde fiyatlar böyle dedi.

Bende superonlinei aradim fiber gelene kadar apartmana onlarin DSLi kullanicam 16 mbt hız normal adsl 64 lira. 50lik fiberden daha pahali evet :D çünkü ttnetin altyapiyi kullanıyorlarmış.

Ttnetide kullanmayin superonlina geçin derim

Fiber 16mbit 50gb kota upload 1 civarı 49tl ödüyorum. 70-80gb geçmezsen yavaşlama olmuyor. Apartmana gelen kablo düzgün ve santral yakın apartman içi telefon kablosu cat5 değil. Fakat Hız olarak 16-18mbit alıyorum. Huawei modem fena değil ama bazı özellikleri kapatılmış. Ben Wi-Fi sini kapatıp AirPort Time Capsule ve AirPort Express ile ev içinde Wi-Fi dağıtıyorum.

Engin abi sen Ataköyde oturuyordun yanlış hatırlamıyorsam. 25 mbt fiber internet superonlineda 49 lira. Geçsene ona ayni para hem altyapinda var. Istersen 10 lira daha fazla ver 50 mbt yap. Valla Atakoyu çok kıskanıyorum ya :( komşu semt sizde var 4 yıldır bizde yok
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ortak Alan - Sosyal Tüketici Köşesi" kategorisinden "Ortak Alan - Sosyal Teknoloji & Bilgisayar & İnternet & Oyun" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.