Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ses Sistemi ( Sinema Sistemi Değil )

Önerilen Mesajlar

Logitech z906 ilk çıktığında 720 liraydı ama almadım o zaman. Şuan bakiyim dedim 1.200 1.300 bende ikinci el bakayim dedim 700 lira civari ikinci eller var. Size sorum ikinci el bu sistem alınır mı? Veya alternatifleri nelerdir yakin zamanda araştıran alan oldu mu?

9fcce39fe469d1656c83d7f76545bfa9.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Logitech z906 ilk çıktığında 720 liraydı ama almadım o zaman. Şuan bakiyim dedim 1.200 1.300 bende ikinci el bakayim dedim 700 lira civari ikinci eller var. Size sorum ikinci el bu sistem alınır mı? Veya alternatifleri nelerdir yakin zamanda araştıran alan oldu mu?

ok de sabri bu da sinema sistemi aslında.. pc den oyun ve sinema için kullanılıyor..

tam olarak ne için kullanacaksın..

(arkasındaki girişler yeterli ise bir odada sinema sistemi gibi de kullanılıyor)

bu cihazı bağlayacağın kaynak cihaz ne? mesela uydu ise analog mu, optik bağlantı mı?

pc ise ve optik çıkışın yoksa 6 tane analog çıkış kullanırsın, bu cihazda analog giriş var mı yoksa tamamen digital girişli bir hop takımı mı?

müzikte dinlesen logitch gibi 5.1 mi istiyorsun, stereo yeterli mi?

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ok de sabri bu da sinema sistemi aslında.. pc den oyun ve sinema için kullanılıyor..

tam olarak ne için kullanacaksın..

(arkasındaki girişler yeterli ise bir odada sinema sistemi gibi de kullanılıyor)

bu cihazı bağlayacağın kaynak cihaz ne? mesela uydu ise analog mu, optik bağlantı mı?

pc ise ve optik çıkışın yoksa 6 tane analog çıkış kullanırsın, bu cihazda analog giriş var mı yoksa tamamen digital girişli bir hop takımı mı?

müzikte dinlesen logitch gibi 5.1 mi istiyorsun, stereo yeterli mi?

Sinema sistemlerinde bluray 3D oynatici falan var bana hic gerek yok ona.

Ps4e bağlayacağım optik kabloyla film izlerken oyun oynarken veya muzik dinlerken kullanıcam televizyonun hoparlörleri yetersiz geliyor.

Bu sistem bende var, harika bir sistem ikinci el sorunsuz ise tamirat falan görmediyse alınabilir, kesinlikle tavsiye ederim. Bence pek alternatifi yok.

Bende alternatif bulamadım bir sorayım dedim.

Ikinci el hoparlör hiç almadım ama sadece ac kapa yapılarak kullanıldığından üzerinde tepinmediyse adam sorun çıkacağını sanmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sinema sistemlerinde bluray 3D oynatici falan var bana hic gerek yok ona.

Ps4e bağlayacağım optik kabloyla film izlerken oyun oynarken veya muzik dinlerken kullanıcam televizyonun hoparlörleri yetersiz geliyor.

Bende alternatif bulamadım bir sorayım dedim.

Ikinci el hoparlör hiç almadım ama sadece ac kapa yapılarak kullanıldığından üzerinde tepinmediyse adam sorun çıkacağını sanmiyorum

Ps4 se iyi olur. Bakmadım ama bir alt versiyonuda vardır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.