Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rüzgar Sesi

Şahan Sökmensüer

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Normaldir bendede aynı durum var müziğin sesini 2 tık fazla açınca kayboluyo o ses :) İşin aslı c segment bi arabada rüzgar sesi çok normal ki geçen ay kuzenime 2011 mondeo aldık D segment olmasına rağmen bizdeki kadar rahatsız edici olmasada ondada vardı rüzgar ve motor sesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Normaldir bendede aynı durum var müziğin sesini 2 tık fazla açınca kayboluyo o ses :) İşin aslı c segment bi arabada rüzgar sesi çok normal ki geçen ay kuzenime 2011 mondeo aldık D segment olmasına rağmen bizdeki kadar rahatsız edici olmasada ondada vardı rüzgar ve motor sesi.

Anlıyorum, bi tuhaflık var gibi hissettim ama bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben artık takılmamaya çalışıyorum gelen seslere çünkü bu ses dinleme olayı bi süre sonra takıntı haline geldi ve sıkıntı vermeye başladı. Çok takılmayın bence [emoji4] [emoji106]

Eskiden beri ses dinleme takıntı bende ne yazıkki.. en kıl olduğum sestir rüzgar sesi..bakalım bi servisle görüşeyim diyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eskiden beri ses dinleme takıntı bende ne yazıkki.. en kıl olduğum sestir rüzgar sesi..bakalım bi servisle görüşeyim diyorum..

O takıntınızı tez zamanda yenin bence.. daha çok duyarsınız çünkü..  :D

Rüzgar için de boşuna servise gitmeyin, ben de duyuyorum o sesi.. Yüksek sesle müzik dinleme alışkanlığı edinin   :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bendekiler de o ses yok.

Tabii benim yaş 46 ") :):):

Yani abi ben anlamadım bi açarsan konuyu.Aklıma ihtiyarım diyeceğin geliyor ama :)

Neyse konuyu dağıtmadan benim aracım 100 ü görmeden sesi almaya başlıyor açıkcası müziğin senini açın gitsin takmaya gerek yok hepsi böyle f3 lerin neredeyse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yahu rüzgar sesi almayan 300 milyar altı araba yok zaten varsa biri desin :D her Aracın limiti var rahatsız etme düzeyi ayrı ama f3 normal kondisyonda 100 de rahatsız ETMEZ.

Rüzgar sesi istemeyen uçağa binsin :D bizde para kazanalım. Aslında uçakta yapıyor bu sesi sonuçta normal kaç milyon dolarlık alet yani değil mi?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında bir kaç arkadaş kapı lastiklerinden şikayetçi olduklarını belirterek servisden destek almışlardı. .

Kapı lastiklerinin sarkması ve kopması durumunu duydum bende ama kontrol ettiğimde bi sıkıntı görmedim.. Bakalım sorun benim kulakta mı, beklentimde mi yoksa hakikaten arabada mı anlayacağım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kapı lastiklerinin sarkması ve kopması durumunu duydum bende ama kontrol ettiğimde bi sıkıntı görmedim.. Bakalım sorun benim kulakta mı, beklentimde mi yoksa hakikaten arabada mı anlayacağım :)

BEnce sen servise gidip uğraşmadn önce başka bir f3 kullan kısa sürede anlarsın zaten. Servisle uğraşmaktan kolay olur bence çünkü gidince sana NORMAL ABİ BU BUNLAR BÖYLE diyecekler :) ha olurda seninkinin sesi hala fazla gibi gelirse servis yoluna başvur. Nacizane tavsiyem :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.