Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

• Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Yakup Çağatay

2014/15 Şampiyonlar Ligi Temsilcimiz Galatasaray'ın Rakipleri Belli Oldu

Recommended Posts

Klasik başlığımızı açalım. Hayırlı olsun :) bakalım neler çıkacak.

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu. Temsilcimiz D Grubu'nda Dortmund, Arsenal ve Anderlecht ile rakip oldu.

Şampiyonlar Ligi kura çekimleri Monaco'da yapıldı.

Temsilcimiz Galatasaray, D Grubu'nda Borussia Dortmund, Arsenal ve Anderlecht ile eşleşti.

Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar son 16'ya kalacak. Grup üçüncüleri Avrupa Ligi'ne gidecek, sonuncular Avrupa defterini kapatacak.

10644992_797441283647902_527111723934401

Kura çekimleri sonucu gruplar şöyle şekillendi:

A GRUBU
Atletico Madrid
Juventus
Olympiakos
Malmö

B GRUBU
Real Madrid
Basel
Liverpool
Ludogorets

C GRUBU
Benfica
Zenit
Bayern Leverkusen
Monaco

D GRUBU
Arsenal
Borussia Dortmund
Galatasaray
Anderlecht

E GRUBU
Bayern Münih
Manchester City
CSKA Moskova
Roma

F GRUBU
Barcelona
PSG
Ajax
APOEL

G GRUBU
Chelsea
Schalke 04
Sporting Lizbon
Maribor

H GRUBU
Porto
Shakhtar Donetsk
Athletic Club
BATE Borisov

Ntvmsnbc.com

Anderlecht maçlarından 6 puan alırsak (çokta inanmıyorum buna) ve Anderlecht, Arsenal ve ya Dortmunttan puan çalarsa bizde birinden deplasmandan en az 1 puanla dönersek 2. olabilme ihtimalimiz var. Yani son maçımızı final maçı olarak oynarız. Ama 3.lük daha olası malesef. Bu formda kalırsak 4. lük... Fikstürü de  ben veriyim.

AomgEET.jpg

Alman takımları formda değil, arsenal ortada. Bence ilk iki yüzde yüz alınmalı. Korkmayın bu kadar :)

Rahat olun top yuvarlakdır, :):)

İş olacağına varır, izleyip heyecan yaşayalım...

Grup fena değil ama önemli olan bizim takımın form durumu. Süper kupa maçındaki gibi oynarsak Avrupa liginde ki en kolay gruptan bile çıkamayız. Ama avrupada Galatasaray gibi oynarsak bu gruptan çıkarız. İlk maçta Anderlecht'i yenmemiz lazım muhakkak. 6 maçtan biri deplasman sadece : :: :D

H grubu ve C grubu iyiymiş yaaa , bizim grup biraz gs ye kalın bence; anderlecht çok iyi durumda bu gs yi eylüldeki maçta kesin yenerler sonrası hüsran, birde bu arsenal ön eleme uynadı ama 1.torba dan katıldı kuralara ne adaletsiz iştir bu anlamadım 

Grup fena değil ama önemli olan bizim takımın form durumu. Süper kupa maçındaki gibi oynarsak Avrupa liginde ki en kolay gruptan bile çıkamayız.

:+1:  Rakipten çok bizim ne yaptığımız önemli.

Zaten Türk takımlarının sorunu bence bu. Rakibe o kadar yoğunlaşıyoruz ki kendimiz gibi oynamıyoruz sonra :)

İster ki en zor takımlar gelseydi biz oynadıktan sonra çıkmamak için bir neden yok.... 

B.dortmund lider çıkar,Gs ile Arsenal ikincilik için çekişir bence.Fikstürden dolayı da Galatasaray'ın ikincilik ihtimalini yüksek görüyorum.

B.dortmund lider çıkar,Gs ile Arsenal ikincilik için çekişir bence.Fikstürden dolayı da Galatasaray'ın ikincilik ihtimalini yüksek görüyorum.

Son maç Arsenal ile Arena da. Kimbilir belki de geçen sene ki Juve maçı gibi son maç Arsenal'i yenip çıkarız :)

Son maç Arsenal ile Arena da. Kimbilir belki de geçen sene ki Juve maçı gibi son maç Arsenal'i yenip çıkarız :)

gs içerde bu Arsenali yener.Fenerbahçeli olarak söylüyorum bunu.Takım şu an formsuz belki ama geçen sezonda gs böyleydi.Ligde formsuzdu Chelsea'den fark yenir deniliyordu arenada iyi maç çıkarmışlardı.Geçen yıla göre şans yüksek bence

gs içerde bu Arsenali yener.Fenerbahçeli olarak söylüyorum bunu.Takım şu an formsuz belki ama geçen sezonda gs böyleydi.Ligde formsuzdu Chelsea'den fark yenir deniliyordu arenada iyi maç çıkarmışlardı.Geçen yıla göre şans yüksek bence

Şuan ki Arsenal'i, şuan ki GS yenmek dursun puan dahi alamaz. Ama son maç 9 Aralık'ta o zamana kadar formumuzu buluruz bulmuş olmamız lazım :D Fakat Arsenal'de bugün ki gibi olmaz onlar da formunu bulur zor ve sıkı bir maç olur. Eğer şu 2-3 günde GS iyi bir kanat-forvet, bek ve orta saha bulamazsa bu grupta da o maçta da işimiz çok ama çok zor.

Pazartesi yorum yapıcam :)

Niye Pazartesi :D Cuma Mübarek gün, C.tesi-Pazar Resmi tatil diyemi :D :D

Niye Pazartesi :D Cuma Mübarek gün, C.tesi-Pazar Resmi tatil diyemi :D :D

Ligler başlasın ilk maçlar oynansın dedim. Şimdilik sadece Arsenal-Beşiktaş, Galatasaray-Fenerbahçe maçlarını izledik.

Ligler başlasın ilk maçlar oynansın dedim. Şimdilik sadece Arsenal-Beşiktaş, Galatasaray-Fenerbahçe maçlarını izledik.

Ona bakarsan ilk maçlarda daha tam fikir vermez. Şuan en hazır takım Bjk görünüyor :)