Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'dan Golf'e Geçiş Önerisi

Ahmet Erem

Önerilen Mesajlar

Pazarlık masasını kuralım mı :)

Pazarlık sünnettir abi zaten kur masayı :)

Kuralım kurmasına da, birincisi bu focusu temmuz da aldım daha 1,5 ay oldu birazcık keyfini çıkarıyım :) asıl sorun ise yıl sonuna kadar benim araç hakkım doldu bu 3.araç bu sene ki :D Yılbaşından itibaren olabilir ama daha Focus'un konusunu açmadım bea :D Hem konusunda aracı anlatırım artılarını eksilerini Ahmet kardeşim severse fiyat da anlaşırız sıkıntı yok.

@Yusuf Çavuş, Holosko + bir miktar para  :kıhkıh:

Holosko'yu düğünümde oynatmam bu pazarlık bozulur baştan :D:kıhkıh: Asıl önemli olan o bir miktar paranın miktarı ne kadar :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuralım kurmasına da, birincisi bu focusu temmuz da aldım daha 1,5 ay oldu birazcık keyfini çıkarıyım :) asıl sorun ise yıl sonuna kadar benim araç hakkım doldu bu 3.araç bu sene ki :D Yılbaşından itibaren olabilir ama daha Focus'un konusunu açmadım bea :D Hem konusunda aracı anlatırım artılarını eksilerini Ahmet kardeşim severse fiyat da anlaşırız sıkıntı yok.

Holosko'yu düğünümde oynatmam bu pazarlık bozulur baştan :D:kıhkıh: Asıl önemli olan o bir miktar paranın miktarı ne kadar :D

Sen bir aç abi konuyu bir bakalım fiyatı anlaşırız zaten ben alıp 2-3 ay kullanıyorum sıkılınca değişiyorum focus'u sevdim martta almıştım 3. ay doldu artık son bir devir hakkıda bende var :) Focus 2 de kullanayım onuda hem arabalar yabancıya gitmez forumdan birine gitmiş olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen bir aç abi konuyu bir bakalım fiyatı anlaşırız zaten ben alıp 2-3 ay kullanıyorum sıkılınca değişiyorum focus'u sevdim martta almıştım 3. ay doldu artık son bir devir hakkıda bende var :) Focus 2 de kullanayım onuda hem arabalar yabancıya gitmez forumdan birine gitmiş olur :)

Olur tabi, tam aynı kafaymışız desene :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.