Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Benzinli Lpg Uyumlumudur ?

Sefer Yartaşı

Soru

arkadaşlar honda civic aracım var satıp focus 3 almak istiyorum.alacagım model benzinli 125ps titanium.yalıtımın 2ye göre iyi olması ve donanımları benı kendine çekti benzinli alıp lpg uygulatacagım.dizele 10 bin fark vermeye degmez diye düşünüyorum.fabrika verilerinde performans dizelle aynı gibi yokuşlarda farkı hissedilecektır o gercek kullananlardan yorum istiyecegım performans nasıl lpg uygulanıyormu motor sesi çokmu bilgi verirsenız sevınırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

civicin süspansiyonu sert degil biakis yumuşak ancak süspansiyon biraz sesli çalıştıgından sert gibi ses yapıor civic virajlarda esneme yapıor insanı tedirgin ediyor.sedanı gerçekten çok guzel fiyatlar biraz daha düşmesini bekliyorum.civic içeri rüzgar ve yol sesi alıyor.

Doğrudur, kullanıcı olarak siz daha iyi bilirsiniz. Dediğiniz gibi sesli çalıştığından, sert gibi gelmiş olabilir bana. Diğer yorumlarınızada katılıyorum aynen.

Aceleniz yoksa biraz daha beklemekte fayda var, yıl sonu kampanyası filan yapabilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

beklemedeyim

Hah işte bir kurban daha edindik...Ben 6 ay bekledim,ha gelecek ay ha eylül derken...Sabrımda kalmadı artık...Bakalım sen ne kadar bekleyeceksin,sabredeceksin arkadaşım...Ben de bekleyen derviş beklemekten gebermiş durumuna düştüm..Henüz Bahtsız Bedevi olmadığıma şükrediyorum.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Avensis sıfırmı düşünüyorsunuz, ikinci elmi. Aralarında segment farkı var elbet ama full bi focus hem teknoloji hemde donanım olarak daha cazip duruyor bence. Ayrıca 1.6 avensis performans olarak Focus kadar performans vermeyebilir. Son kasa Avensis, tasarım olarak hoşuma gidiyor. Ben şahsen yeni focusu tercih ederim ama beklenti, ihtiyaç ve bütçeye görede herkesin fikri değişebilir. D segmenti düşünecek olursam, Avensis'den önce Mondeo'ya bakarım şahsen.

kesinlikle mondeo

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cam açıktı.süspansiyonda konfor bulamadım açıkçası oda yol tutuş iyiligi içindir sanırım içi dar eldi bana fiestadan biraz geniş sedanın tipi hoşuma gitti.yalıtımı eskiye göre iyileştirilmiş diyolar ancak motorun performansına bakmam lazım civic gibi seriyseki bana yetiyor alırım.

civic mi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Avensis de Mondeo da yenilenmek üzereler, Toyota nın tepki alan sıkıcı tasarımlarından sonra boy gösteren yeni Yaris ile Toyota nın yeni tasarım anlayışını görmüş olduk, şahsen ben çok beğendim yeni Avensis de de böyle keskin ve canlı hatlar kullanılırsa araç alınası olabilir.

Mondeo ysa güncel versiyonda ilk kez kullandığı üstün teknolojilerini tecrübe edilmiş ve elden geçirilmiş haliyle kullanacak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Corollanın yanından bakınca önü sanki burnu kesikmiş gibi bir tasarımı var,arka stoplar ise facia...Yukarıdaki yaris tasarımı da bana pek farklı gelmedi..Zaten hiç sevmem tototayı,bana çok yabancı otomobil tasarımları yapıyorlar,asla da avrupai duruşları yok...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.