Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Farların Gündüz De Otomatik Açılması

Volkan Çelebi

Soru

Arama yaptım ama net bir cevap bulamadım, belki de mobilde olduğum için, o yüzden daha önce sorulduysa affola. Şimdi Gündüz de far açmak zorunluluğu olan bir ülkede otomatik ayarın sürekli açık kalmasını sağlayabilir miyim. Bir yolu var mıdır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik ayarın sürekli açık kalması demek gündüzleri yanmaması demek.

Sürekli açık kalmasını istiyorsanız far 1 konumda kalsın.

onu sormuyor ki :D

dediğim şekilde ayarlanırsa, gündüz parklar(ön arka) yanmıyor ve gösterge ışıkları kısılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Daha anlaşılır şekilde yazmak gerekirse, arabaya her bindiğimde farı Manuel olarak açık pozisyona getirmem gerekiyor. Otomatik mod sadece hava karardığında aktive olduğundan benim bunu her seferinde elle açmam ve kapatmam gerekiyor. Gündüzleri far açma zorunluluğu birkaç ay önce başladı. Ozan arkadaşın çözümü makul gibi ama o kabloyu bulmak sıkıntı yapacak ondan daha da önemlisi ise yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

Bir sorum daha var,aracımın garantisi devam ediyor. Servis bundan ücret alır mı , bilginiz var mı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.