Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Uzaktan Kumandalı Anahtarda Problem

saner can

Soru

Uzaktan kumandalı anahtarla bazen kapılar tek basışta açılıp kapanmıyor. Bazen araçtan indikten sonra 3.basışta kapılar ancak kitleniyor. Geçenlerde anahtarımı değiştirdim. Yeni kumandada aynı problem var. Kronik bir problem olabilir mi? Bu problemle karşılaşan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

''Anahtarı değiştirdim, yeni kumanda da'' derken ? Yedek olandan mı bahsediyoruz?

Piller değiştirilip kontrol edilebilir veya titanium harici donanımlarda kontak 1 durumunda bekletip şarj ettirebilirsiniz. Sürekli oluyorsa da servis'e :)

Kronik mi değil mi ? Arama kısmında buna benzer birşey çıkmadıysa değildir. Kronik demek için %20-25'i aşmak lazım zannımca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Uzaktan kumandalı anahtarla bazen kapılar tek basışta açılıp kapanmıyor. Bazen araçtan indikten sonra 3.basışta kapılar ancak kitleniyor. Geçenlerde anahtarımı değiştirdim. Yeni kumandada aynı problem var. Kronik bir problem olabilir mi? Bu problemle karşılaşan var mı?

Aynı sorun ara sıra bende de oluyor ama çok sık değil o yüzden hiç araştırma yapmadım.

Piller değiştirilip kontrol edilebilir veya titanium harici donanımlarda kontak 1 durumunda bekletip şarj ettirebilirsiniz.

Bunu bilmiyordum teşekkürler çağatay :claps:  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

''Anahtarı değiştirdim, yeni kumanda da'' derken ? Yedek olandan mı bahsediyoruz?

Piller değiştirilip kontrol edilebilir veya titanium harici donanımlarda kontak 1 durumunda bekletip şarj ettirebilirsiniz. Sürekli oluyorsa da servis'e :)

Kronik mi değil mi ? Arama kısmında buna benzer birşey çıkmadıysa değildir. Kronik demek için %20-25'i aşmak lazım zannımca.

Foruma giremedim uzun zamandır.Yedek olandan bahsetmiyorum. Orjinal kumandalı anahtardan bahsediyorum. Yani bence kronik bir sorun, eğer arabanın alıcısında değilse. 

Ardı ardına çok hızlı basınca bazen bizimki de almıyor da çok nadir oluyor. Sizde her seferinde oluyorsa bir problem vardır büyük ihtimalle.

Her seferinde olmuyor. Ama çok sık oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.