Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Oto Yıkamacının Hatası

Teoman S.

Soru

arabayı yıkatırken yıkamacı süpürge tutunca içerdeki rla camın ordaki .sanırım havalandırma yerlerindeki süngerleri çekti. bunlar için ne yapabilirim. yarar yada zararı nedir? 7m9pbv.jpg

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben araba alırken serviste gezerken ikinci el arabaların istisnasız hepsinde bu sorunu görmüştüm. O zaman acaba zamanla kendiliğinden mi oluyor diye düşünüyordum. Demekki hep bu sekilde oluyor.

O süngersi perdeyi muhtemelen toz filtresi şeklinde kullanmışlar. Bence onu yeniletmekte fayda var diye düşünüyorum. Tabi bi uzman daha iyi bilir bunu!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun..

güveniyosun arabayı temizlesin diye bırakıyosun "Hallederiz abi Sen otur çayını iç abi " sonra böyle tatsızlıklar :((( Benimde kapılardaki siyah parlak kısımları çizdiler ... Çözümde bulamadım ...Kızsan bi türlü kızmasan bi türlü ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O olay göğüs üstünden gerçekleşiyor, oradan içeri bakınca bagaj gözüküyorsa eğer havalandırma içindir olsa olsa başka bi işe yaramaz :)

Yakup bey buyuk ıhtımal dedıgınız gıbı bagajla alakalı sanırım. ama görüntü bozuluyor.

Geçmiş olsun..

güveniyosun arabayı temizlesin diye bırakıyosun "Hallederiz abi Sen otur çayını iç abi " sonra böyle tatsızlıklar :((( Benimde kapılardaki siyah parlak kısımları çizdiler ... Çözümde bulamadım ...Kızsan bi türlü kızmasan bi türlü ...

Evet Erkan bey dedıgınız gıbı hallederiz..... evet halledıyorlar. ya dıkkatsılık ya ısını bımemek yada kıskanclık ne dıyelım.. bunlar nazarlık olsun dıyelım ne dıyelım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

daha önce yazmıştım.. o delikler araba kapılarının daha iyi kapanması için.. ve arabada hava sirkülasyonu için..

arka tamponu söktürürseniz, (inşallah söktürmek zorunda kalmazsınız, bana arkadan motorun çarptığı gibi), yan sağ ve solda balık solungacı gibi perdeler var..(veya jaluzi gibi 3 sıra)

perdeler dışa açılıyor içe girmiyor, tek yönlü yani..içerden dışarı hava çıkmasını sağlıyor..

şimdi o delikler ve pandizottaki o süngerli delikler olmasa,

1- kapıyı her seferinde daha sert çarpmak zorunda kalırsınız kapatabilmek için..

2- klima dan içeri giren onca hava nereden çıkacak..

süngerler aynısı veya başka renk ile değişir sanırım.. biladerin f2 de öyleydi sattığında

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bilgilendirme içn teşekkürler. peki bunları servıse gıtmeden el yordamıyla yapabılırmıyız ne koyabılırız bunların yerıne?

hiç bakmadım ama pandizotu tutan 3-5 vida vardır sanırım. kolay sökülüyorsa benzer süngerler döşemecilerde çok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.