Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bende Lpg'lendim

Tahsin Altınata

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar iki sorum olacak 

arabam 2012 style 1,6 ben de lpg taktırmayı düşünüyorum

1- lpg takılınca anlık yakıt tükeyimi , ortalama yakıt tüketimini araba gösteriyor mu? yoksa sadece benzin de sürerken mi gösteriyor?

2-prins mi brc mi tavsiye edersiniz?

şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar iki sorum olacak 

arabam 2012 style 1,6 ben de lpg taktırmayı düşünüyorum

1- lpg takılınca anlık yakıt tükeyimi , ortalama yakıt tüketimini araba gösteriyor mu? yoksa sadece benzin de sürerken mi gösteriyor?

2-prins mi brc mi tavsiye edersiniz?

şimdiden teşekkürler

anlık yakıt tüketimi ve ortalama yakıt tüketimi gene gösteriyor ama yanlış gösteriyor. lpg tüketimini kendiniz hesaplamalısınız. iyi bir montaj olursa BRC takın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam burada daha önceki aracımı yaptırmıştım tabiiki sizin referansınızda benim için önemli oldu.Regülatör olayına dikkat etmemişim.Ne gibi sakıncası olur? 1000 bakımında düzelttireyim.

belki ilerleyen zamanlarda devirdaim e (soğutma sıvısı pompasına) zarar verebilir yinede lpg cinize sorun onlar bizden daha iyisini bilirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün ilk depomu doldurdum.29 litre gaz aldı,2.45 den 70 lira tuttu.Toplamda 282 km yol yapmışım.Yolun çoğunluğu uzun yol bagaj full dolu, klima sürekli açık.Yanlız şunu belirteyim kullanım şekli olarak 1 yılın acısını çıkardım☺

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Lpg den sonra aracınızda motor arıza lambası yandımı ve ayrıca çekişi nasıl memnunmusunuz, yani az yaksın diye güzelim aracı berbat etmeyelim

Bende şöyle bir sıkıntı var 5 bin devirden sonra araç benzine geçip ötmeye başlıyor, bu yüzden bir kere arıza lambası yandı daha sonra kendi kendine söndü fakat yüksek devirde sıkıntı devam ediyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.