Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyondan Radyo Kontrolu Problemi

taylan boya

Soru

Arkadaşlar yakın zamanda direksiyondaki nikelaj soyulması problemi sebebiyle direksiyonum garantiden değişti.

Başlangıcını tam olarak hatırlayamasamda yaklaşık o zamanlardan beri direksiyonda radyo kontrolunde problem yaşıyorum. Şöyle ki;

kayıtlı radyo kanalları arasında ileri geri yaparken sistem kendini sürekli 1 numaralı kayıttaki radyoya atıyor. 3 den 4 e geçerken dahi çat diye 1. kanalda buluyorum kendimi. Direksiyondaki düğmeye çift bastığımda aynı problemi yaşatmıyor ancak bu sefer de iki kanal ileri gitmiş oluyorum. Radyonun bir resetleme menüsünü de bulamadım ne yapmalıyım bilmiyorum. Nasıl çözülür bu iş. Servise gitmek çalıştığım için problem oluyor servise gitmeden halletmek istiyorum mümkünse

Radyonun bir sıfırlama seçeneği varsa yazılımsal hataya benziyor çözüleceğine inanıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.