Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Spor Yay

Mert Cesaretli

Soru

s.a arkadaşlar ben yeni üye oldum kafama takılan bi kaç tane soru var. 2005 focus 2 aracım var benzinli. 17 jant taktım direksiyonda titreme cıktı . ve çukurlara falan girdiğimde tak tak sesler geliyor spor yay taksam bu sorun çözülür mü ?ne yapmam gereek yoksa aracı satmayı düşünüyorm cok rahatsız ediyor spor yay kullanan arkadaşlar yardım edebilir mi ? konforu nasıl falan fotoğraf falan yollayabilir mi görünüşü nasıl oluyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

junyu yugi 205/50/zr17 lastiğin üzerinde yazanlar bunlar.

ailecek cıktıgımızda öne 2 kişi arkaya en fazla 4 kişi biniyor spor yay taksam ne gibi zararı olabilir bana ?

Lastik ölçüsü normal ama markası hakkında hiçbir fikrim yok, sert olabilir. Sitede daha önce yapanların yorumlarına dikkat edin lütfen.

Orjinal (kesilmemiş-basılmamış) marka spor yay alırsanız sadece dalgalı yollarda ve kasiste araç fazla hoplar okadar. Konfor bozulmaz kolay kolay yay ile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkür ederim bu bilginiz için :) peki 2. el olarak alsam yayı veya forumda satan kişiler var mıdır ? bide marka olarak ne tavsiye edebilirsiniz nerden temin edebilirim ankarada ?

Satılık bölümü ve ilgili eski başlıklar spor yay konusunda size yardımcı olacaktır.

Ankara'da ise markaya karar verince; kendi web sitesine girip (distribitör firmanın) yetkili satıcısını bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
arkaya 4 kişi bindiğinde teker vb. sürtme yapar mı ?

Sürtme yapar!!!

3.5mm spor yay ile (orjinal jant lastik) arkaya 3 kişi bindiğinde yerimden kıpırdayamadım. Lastikler çamurluğa sürtüyordu. 

Marka olarak Vogtland öneririm, yakın zamanda sattım ben.

Konfor olarak orjinal spor yay bile taksanız bozulma olacaktır.

Burada nasıl durduğunu görebilirsiniz.

Serdar Eryürekli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

astra gsi olan arkadaşlarım var onlara sordum eibach diye bi marka önerdiler ne cok sert ne cok yumuşak arkaya oturan olsa bile yay kendini toparlıyor diyorlar o yüzden çökme falan yapmaz dediler ama bilmiyorum tabi biyanxdan arabaya zarar vermesinden korkuyorum ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mert spor yaylar normal yaylara göre daha sert oldukları için daha az esneme yapacaktır ..

Kaldı ki amortisörün belli oranda zaten sürekli esnek gezeceksin ..

Peugeot aracımda 17 jant 205/45/17 lastikle hiç bir sorun yaşamadım ben..

Şu anda Serdar arkadaşımızın yayları bende .. 

18 jant lastikle kullanacağım onda da bir sorun yaşanacağını sanmıyorum ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.