Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Clio 3 Için Yağ Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Eşim için 2 ay kadar önce 2008 model clio 3 1.2 hb benzinli 53000 km de araç satın aldım bakım zamanı geldiği için ve tüm bakımları serviste yapıldığı için yetkili servise gidip bakım ücretini ve yapılacaklar hakkında bilgi aldım.Renault un motrio adında orjinal ürünün yan sanayisi ve ekonomiği olan bir bakım paketinden bahsettiler yalnız normal bakımda 5w-40 yağ konulurken motrio paketinde 10w-40 yağ konulduğunu söylediler 10w-40 yağ koymamın herhangi bir sıkıntısı olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olmaz, ama bir sonraki bakım için 1 yıl veya 10.000 km yi geçirmeyin..

yılda 10 bini geçiyorsanız ben olsam castrol magnatec 5-40 koyardım. 1 yıl, 15 bin km bakım aralığı

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ikinci araç olduğu için 10000 km yi geçmez.Açıkcası 150 tl ye serviste bakım yapılacağı için sıcak bakıyorum olaya aynı fiyata dışarıdada yaptırırım ama serviste bu zamana kadar kayıtlı aracın servis kaydının devam etmesini istiyorum.

Kerim Kamanoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.