Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

St Difüzör Fiyat?

Önerilen Mesajlar

Konuyu takipteyim arka difüzör benimde yapılacak listemin başında geliyor st difüzör ve st egzoz  olacak. :sofeer:  dizelde orada bir parça var ama nasıl olacak bakıcaz :blink:

ST arka difizör Yekta'da var, belki satmak isteyebilir. Egzoz bulması dert ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olmuyor derken hiç mi olmuyor?Çünkü ben bugün biriyle görüştüm oluyor ama biraz kenarlardan fazlalığı oluyor ama ayarlanıyor resimleri ile beraber gösterdi.

Bizim bu tamponlar yan sanayii olduğu için tırnakları orjinal tampona oturmuyor ben serviste taktırdım olmadı tamponu boyamadık ekini boyadık olur diye olmadı yapılacak birşey olsaydı servisteki arkadaşlar yapacaktı ama tampon eki orjinal olursa direk oluyor bilginiz olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olmuyor derken hiç mi olmuyor?Çünkü ben bugün biriyle görüştüm oluyor ama biraz kenarlardan fazlalığı oluyor ama ayarlanıyor resimleri ile beraber gösterdi.

Setle beraber gelen halini takarsan sorunsuz olur. Kıyıdan köşeden uğraşmaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyati ne abi birde sensorlumu yani yerleri var mi

sensör yerini takacağın yerde açıyorlar zaten o sıkıntı değil ön tamponda zaman alıyor uğraşması falan ama arka tampon basit...

fiyat için irtibatı onunla kurmalısın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.