Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Yok yahu sanırım ben bir Honda alacam ama ne alsam onu da bilmiyorum!

Az giden çok yakan ve vergi delisi Accord alınmaz, Focus - Astra dan sonra Civic le virajları zorlamak da imkansız..

Şöyle bir şey verelim:

Hibrid, önde elektrik arkada benzinli motor, 450 BG?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hondacılar çok şey istemezler abicim. Manyak gibi devir çevirsin. Kırbacı vurdukça şahlansın. ama 2 gece dip gaz gidince 3. gece sanayiide uyumayalım. Sorunsuz olsun. Gaza basmadığımız zamanda az yaksın. Gazı kökleyinceki yakıt önemli değil :D

öle hibrit sistemler abs esp anti patinaj hava yastığı falan gerekmez bize kara düzen yeter. :)

Donanım istemez hafif olsun öle klima hidrolik direksiyon falan ağırlık yapar bize söker atmayız. çıkmacılara satar modifiye parçası alırız. Arka koltukta lazım değil bize İmzandaki durumları yapmayız biz :D Yapmak isterdik ama bize Bir kız en fazla 5 gün dayanabilir. Hondamızı kıskanır terk eder bizi :D

İtiraf ediyorum sırf uslu durmak çin askerden geldiğimde Ford aldım. İyikide aldım :aman: Cüzdanım rahatladı :D

Hem bu vesile ile sizleri tanıdım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünüm bugünüm kısaca Ogünüm;

" Hondacılar çok şey istemezler abicim. Manyak gibi devir çevirsin. Kırbacı vurdukça şahlansın. ama 2 gece dip gaz gidince 3. gece sanayiide uyumayalım. Sorunsuz olsun. Gaza basmadığımız zamanda az yaksın. Gazı kökleyinceki yakıt önemli değil"

içerikli iletin foruma üye olan bir otomobil sevdalısı uşağın en samimi duygularını ifadesi ödülünü aldı benden :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Honda kullanıcıları ne diyecek bu Yeni Civic'e çok merak ediyorum !

Sonuç olara kocaman bir hayal kırıklığı civic.

Dizel motor koyacakmış,hah hah haaa......

abi yeni kasayla ilgili yığınla yorum okudum elinde eski kasa bulunanlar yeni civici taşlıyolar torpidosunda ışık yok,arkası dar,o kadar zaman sonra bunu mu çıkardılar,içi hiç kalite değil,motorda hiç değişlik yok,boyası emanet gibi,benzini kullanmıyor içiyor,...Yeni alanlar ise bunun tam tersine çok güzel sürüşü olduğu,sessiz bir sürüşü olduğunu,yakıtta biraz tasarruf olduğunu,koltukların rahat olduğunu ve ısıtma özelliğinin bela kadar olması güzel diyorlar,gaz tepkileri daha canlanmış....Aslında genç kitle daha spor olmasını bekliyorlarmış veya accord a yakın bir tasarım beklediğini ancak bu kasanın fiyasko olduğunu elimizdeki eski kasayı satıpta bunu alıcak bir sebep yok diyorlar ancak 0 ilk honda civic alıcaklar alabilir gibi bir sürü yazı...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür açıklamalara pek girmesem de işin içinde kıskançlık da olabilir, Honda sürüş dinamiği konusunda mevcut Civic den iyisini yapabilecek bir marka, keza motor olarak da öyle. Yeni kasanın illa ki artıları vardır bence bu fiyata da alınır ama orta havalandırmalar ve cd çalar kısmı gerçekten alışkanlık gerektiriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullanıcılar araç sessizleşmiş video ya baktığımız zamanda araçın sesi duyulmuyor gerçekten ben arkasının (fotorafta)yüksek göründüğünü canlı görmek nasip olmadı dedim nasıl bir yol tutuşu var esp yakıyor mu dedim,evet biraz bir önceki kasaya göre yüksek ancak yol tutuşundan ödün vermiyormuş.Süspansiyonları test etmek amacıyla çukurlu yola soktum birazda hızlı gittim ancak eski kasa kullanıcısı olarak gayet iyileşmiş dedi.Yeni alanlar memnun 300 km aşan bir abi vardı nasıl dedim şehir içi yakıt tüketimi 10 litre civarı yakıyorum dedi bazen düşüyor dedi ancak uzun yolda 5.0 gibi bir degerle 75 km yol yapmış gayette güzel bir rakam bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arkadaşım otm. Civic i ile uzun yolda sakin kullanımla 5.5 litre tüketip 225km hıza ulaşabiliyordu, ben yol tutuş limitlerini ve performansını beğenmesem de yumuşak kullanımı, az sorun çıkarması ve uygun fiyatıyla ikinci eliyle tercih edilebilir araçlardan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan stoklar bitmiş buna garanti verdi abi aldıkları plazanın sahibi babasının sınıf arkadasıymış şuanda sipariş alıyorlarmış hiç bir yerde yeni civic kalmamış martta gelicekmiş olanlarda yaklaşık 4 bin lira gibi bir zamla gelicekmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.