Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Bana o kadarda kötü gelmemeye başladı bu konsol tasarımı. göz alışıyor sanırsam yavaş yavaş yarın sabah iş çıkışı mutluhana gidip bakıcam bi aksilik çıkmazsa :(

Yakup yeni fotoları eklemeden banada çok kötü geliyordu, galerideki fotoları görünce çok ibaresi gitti kötü geliyor şimdi. Canlı görünce ne olur bilemem :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben iki gün önce gördüm önden hoş, arkası da kötü değil ama biraz havaya bakıyor gibiydi, tuhaf olansa farları yanarken arka stopların yanmıyor oluşuydu.

Benim önümden geçtikten sonra anlık olarak farları kapamıştır kimbilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben iki gün önce gördüm önden hoş, arkası da kötü değil ama biraz havaya bakıyor gibiydi, tuhaf olansa farları yanarken arka stopların yanmıyor oluşuydu.

Benim önümden geçtikten sonra anlık olarak farları kapamıştır kimbilir.

Gündüzmü gördün gardaşum, gündüz farları yanıyorsa belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araka stoplara ampul koymayı unutmuş olmasınlar lansmana yetişsin diye :D

:( olabilir de çünkü "ulen kim almış hemenden" diye sürücüye baktım hoş bir hatun o da bana bakıyor, bende "çekmeyecem ule bakışlarımı bakalım kim pes edecek" dedim ve bakmaya devam ettim. O da devam etti sonra iyice yaklaşınca her evli erkeğin yapacağı üzere bakışlarımı o çok hoş hatundan çekiverdim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:( olabilir de çünkü "ulen kim almış hemenden" diye sürücüye baktım hoş bir hatun o da bana bakıyor, bende "çekmeyecem ule bakışlarımı bakalım kim pes edecek" dedim ve bakmaya devam ettim. O da devam etti sonra iyice yaklaşınca her evli erkeğin yapacağı üzere bakışlarımı o çok hoş hatundan çekiverdim :D

Eheh bizde yedik tabi :D :D (bakışlarını çektiğini yani )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.