Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Motor Soğukken Gaz Yememe Ve Dalgalanma

Guest Murat yılmaz

Soru

Guest Murat yılmaz

aracım 2012 model lpg li..son zamanlarda sabahları aracı çalıştırdığımda motor dendesiz çalışıyor.sallantı yapıyor ısıtmadan yurürseniz gaz yemiyor sonradan atılıyor araba.birde 2200 devirde boş gaz verirseniz araba bildiğiniz sallanıyor titriyor.. 3 servisede gittim ankarada sorunu çözemediler ateşleme bobini değişti fayda yok lpg de garantiden enjoktörler değişti fayda yok program atıldı fayda yok elektrotlu buji ile değişim yapıldı fayda yok ....aracı benzindede kullansam aynı sıkıntıyı yapıyor 1 depo kullandım benzinde ama yine aynı akıl verecek olan varsa sevinirim...cevaplar için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Guest Murat yılmaz

3 servis çözememiş biz oturduğumuz yerden fikir verir birde çözersek, ödül almamız gerekir sanırım :)

lpg'li aracı yetkili servislere aldıklarından dolayı sevinmek lazım (yetkili ise tabi)

yetkili servis tabikide.ne zaman konu açsam aracım lpg li diyosun elde olan bu abi yapacak bişey yok ben çözüm değil fikir istiyorum birinin tanıdığı iyi bi usta veya olurya daha önce başına böyle bişey gelen varsa fikir alış verişi maksat......sırf sen dalga geçiyon diye söz bidakine hb dizel focus alacam....oğlan büyüdü artık bagaj hacmi azda olsa olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yetkili servis tabikide.ne zaman konu açsam aracım lpg li diyosun elde olan bu abi yapacak bişey yok ben çözüm değil fikir istiyorum birinin tanıdığı iyi bi usta veya olurya daha önce başına böyle bişey gelen varsa fikir alış verişi maksat......sırf sen dalga geçiyon diye söz bidakine hb dizel focus alacam....oğlan büyüdü artık bagaj hacmi azda olsa olur..

Ben dalga geçmiyorum ama. Forumu sadece sizin başlıklarınız ile takip etmezseniz algıda seçicilik değişebilir ve karakterimi tanırsınız. 

Olmayan birşey için sitemli tepki koydunuz ve cevap verdim. Ek olarak dalga geçecek kişi bu cevabı beklemez, verirdi :yeah:

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Guest Murat yılmaz

Ben dalga geçmiyorum ama. Forumu sadece sizin başlıklarınız ile takip etmezseniz algıda seçicilik değişebilir ve karakterimi tanırsınız. 

Olmayan birşey içim sitemli tepki koydunuz ve cevap verdim. Ek olarak dalga geçecek kişi bu cevabı beklemez verirdi :yeah:

Kolay gelsin.

eyvallah sağol abi....sen öyle diyorsan öyle olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Olay benzin lpg veya dizel olayi degil bence benimki 2013 dizel aynisi bende de var ustelik ilk gunden beri var. Ama ben kafaya takmiyorum bu motorun karakteri boyle heralde diye düsünüyorum

Bende de aynı sorun vardı bir müddet önce, sonra kendiliğinden geçti. Son birkaç gündür tekrar başladı. Motoru çalıştırdıktan sonra ilk dakikalarda özellikle 1.vitese ilerlerken bir dalgalanma sallama yapıyor motor. 2.3. viteste böyle bir durum yok. daha sonrada tekrarlamıyor. Sadece soğuk motorda ilk anlarda. Aracım dizel. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.