Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Ses Sistemi Radyo Kanal Geçişlerinde Sorunum Var

Halil İ.

Soru

Ön ayarlı (kayıtlı) radyo kanalları arasında ilerlerken, 3. kanaldan sonra tekrar başa dönüyor, yani 1., 2., 3. kanala gelince 4. kanala geçmiyor ve geri 1.kanala dönüyor.

4.kanala geçmek için hızlı hızlı 1, 2 ve 3. kanalı hemen geçmem gerekiyor. Öyle olunca da o kanallarda ne çalıyor duymadan 4'e geçmiş oluyorum.

Bu sorun sadece bende mi var acaba? Yada bi çözümü varmı?

(Anlamayanlar için video hazırlanıyor...)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Servisteki ustanın bana söylediği cümleyi aktarıyım.

'1-2-3 diye kanallarda ilerlerken sistem kaydettiğimiz kanallardan zayıf olana rastladığımızda onu yok sayıp başa döndürüyormuş.Tavsiyesi güçlü frekansı olan kanalları ayarlayın ' oldu.

Sonrada menüdeki o bahsettiğim düzeltmeyi yaptı ve düzeldi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cumartesi bu konuyu servisle görüştük.Sony ses sistemi için ses ayarlarındaki haberler alternatif frekans felan yazan menüdeki tıkları kaldırdık.Normale döndü.Yanlış cevap vermemişimdir umarım.

Bendede sony ses sitemi var ama bende böyle bir durum yok,sizdeki sorun nedir bilemiyorum ama normal gözükmüyor.

Sanıyorum bu sorun sadece sony teyp ile ilgili değil,çünkü bizim radyoda da aynı sorun vardı hafta sonu. Kanalları değiştirdim,sorun çözüldü.

Servisteki ustanın bana söylediği cümleyi aktarıyım.

'1-2-3 diye kanallarda ilerlerken sistem kaydettiğimiz kanallardan zayıf olana rastladığımızda onu yok sayıp başa döndürüyormuş.Tavsiyesi güçlü frekansı olan kanalları ayarlayın ' oldu.

Sonrada menüdeki o bahsettiğim düzeltmeyi yaptı ve düzeldi.

şimdi hemen bir koşu aşağı inip dediklerinizi denedikten sonra gelip sonucu sizle paylaşıyorum.

geliyorum 5 dakikaya :D

bu arada video hazır::

Halil İ. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tamam arkadaşlar TEŞEKKÜRLER... valla sorun sayenizde çözüldü!

MENÜ///SES AYARLARI/// menüsü içinde bulunan Alternatif Frekanslar üzerinde bulunan tik'i kaldırdım ve sorun çözüldü!

Bir de sağlam olsun diye Daha güçlü yayın yapan kanalları ayarladım kesin çözüm oldu.

Sorunum Düzeldi teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tamam arkadaşlar TEŞEKKÜRLER... valla sorun sayenizde çözüldü!

MENÜ///SES AYARLARI/// menüsü içinde bulunan Alternatif Frekanslar üzerinde bulunan tik'i kaldırdım ve sorun çözüldü!

Bir de sağlam olsun diye Daha güçlü yayın yapan kanalları ayarladım kesin çözüm oldu.

Sorunum Düzeldi teşekkürler.

Sevindim.Haberlermidir nedir o bende tıklı kalmıştı.Usb den müzik dinlerken zart zurt araya giriyordu.Onuda devreden çıkarsaydınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.