Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yolcu Koltuk Arkası Için Tavsiye

Doğan Kurban

Soru

Arkadaşalar çocuklu olanlar beni daha iyi anlar.Çocuk oto koltuğunda otururken ön yolcu koltuk arkasını ayaklarıyla sürekli dürttüğü için toz içerisinde.Koltuklara kılıf taktırmak istemiyorum.Korumak için ne yaptırmalıyım yada hazır bildiğiniz ürün var mı? Saygılarımla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bu yapışkanlı cırtları kullandın mı hocam, sitede yapışkanlı olduğu yazmıyor, işe yaradıysa ben de alacağım.

Sen sormasan ben unutmuştum. Az evvel sert olan kısmını paspasa yapıştırdım 6 tanesini birden. Gayet iyi tuttu. Uzun sürede bakalım nolcak hemen atcakmı
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sen sormasan ben unutmuştum. Az evvel sert olan kısmını paspasa yapıştırdım 6 tanesini birden. Gayet iyi tuttu. Uzun sürede bakalım nolcak hemen atcakmı

Oto yıkamacılar paspası da yıkıyor ve ters çevirip fırçalıyor, çıkarsa o zaman çıkar, iyiyse ben de alırım bir süre sonra.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Oto yıkamacılar paspası da yıkıyor ve ters çevirip fırçalıyor, çıkarsa o zaman çıkar, iyiyse ben de alırım bir süre sonra.

Yok arabayı ben yıkıyorum.Son yıkamaya verdiğimde kaput filmini parçaladılar.Ya güzel bir çözüm üretiriz aslında biraz beyin fırtınası yapalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cırtların son hali nasıl güzel mi abi, ben de alacağım haber bekliyorum.

Cırtların yapışkan özelliği yazda geliyo bozulacak. Şuanda atıyor. Cem abi demişti terzide biraz daha büyük parça diktirelim en iyi çözüm bu olacak gibi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.