Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2,5 Tampon Izgarası Ve St Ön Panjur

Taner K.

Soru

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu linkteki direk rs tampon benim aradığım parça orijinal tampona uyumlu bir ızgara

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sedan focus 3 için difüzör bulabilirmiyiz ... şu adresteki fena değil ama yurtdışı ve 40 gün beklemesi var 

http://www.aliexpress.com/store/product/PU-Rear-Bumper-Diffuser-spoiler-Bumper-Protector-For-Ford-Focus-Sedan-2012-Free-Shipping/520247_783962972.html

YÖNETİM: Lütfen içerikleriniz ile başlık yani konu uyumlu olsun :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alt tampon, bir ara ülkemizde de satılan focus wrc'lerle gelmişti. Şu anki servis fiyatı 276 tl görünüyor (finis 1529043, parca no: AM8M5J8C050BA).

276 tl de çok ya ben 100-150 arasında bulur muyum diye aklımdan geçirmiştim ama galiba olmayacak,bu sevdada vazgeçmek zorunda kalacağım gibi. ilginize çok teşekkür ederim Murat bey.

sedan focus 3 için difüzör bulabilirmiyiz ... şu adresteki fena değil ama yurtdışı ve 40 gün beklemesi var 

http://www.aliexpress.com/store/product/PU-Rear-Bumper-Diffuser-spoiler-Bumper-Protector-For-Ford-Focus-Sedan-2012-Free-Shipping/520247_783962972.html

ben aracımdaki difüzörü sahibinden.com'dan aldım ama sizin linkteki daha güzel bi malzeme ben o siteden aracıma deneme amaçlı birkaç küçük parça sipariş etiim ama daha elime geçmedi. aldıklarım elime sorunsuz geçerse bende o siteyi aktif kullanmayı düşünüyorum.

Bence burayı arayıp sorabilirisin düşüncesindeyim faydaları olabilir

İbrahim bey ben en iyisi hafta içi onları arayıp bi görüşeyim, başka türlü bulamayacağım yardımınız için çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

276 tl de çok ya ben 100-150 arasında bulur muyum diye aklımdan geçirmiştim ama galiba olmayacak,bu sevdada vazgeçmek zorunda kalacağım gibi. ilginize çok teşekkür ederim Murat bey.

Eski focus aracımda bir ara düşünmüştüm. Bunun üst ızgarası da var (orjinal ızgaraya benziyor ama çizgileri alt ızgara gibi çıkıntılı). Ama sonra o kadar da güzel olmadığına karar vermiştim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.