Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 5S Ile Çekilmiş Slowmotion Videoları Aktarma

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhabalar ;

5s ile çektiği slowmotion videoları bir türlü aktaramadım :( Mac olsa imessage ile sıkıntısız aktaracağım fakat windowsta aktaramıyorum. Aslında aktarıyorum fakat slowmotion olarak gitmiyor. Mail olarak gönderdiğimde ise kalite düşüyor. Sorunsuz aktarabilen arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını rica ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8.99 TL yazıyo :( nası bedeve yüklüycem :(

doğru hatırlıyorum ama nasıl yapılıyor bilmiyorum, ücretsiz yazıyor olması lazımdı.

• iMovie; 1 Eylül 2013 tarihinde veya sonrasında etkinleştirilen, koşullara uygun iOS 7 uyumlu aygıtlar için App Store'da ücretsizdir. iOS 7 uyumlu aygıtlar için lütfenwww.apple.com/tr/ios/whats-new/ sayfasına bakın. Uygulamaları indirmek için bir Apple ID gerekir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğru hatırlıyorum ama nasıl yapılıyor bilmiyorum, ücretsiz yazıyor olması lazımdı.

• iMovie; 1 Eylül 2013 tarihinde veya sonrasında etkinleştirilen, koşullara uygun iOS 7 uyumlu aygıtlar için App Store'da ücretsizdir. iOS 7 uyumlu aygıtlar için lütfenwww.apple.com/tr/ios/whats-new/ sayfasına bakın. Uygulamaları indirmek için bir Apple ID gerekir.

Yok vallahi :( Store'a girdiğimde paralı çıkıyor :( nasıl düzelticez bu sorunu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygulama bedava. App store'da biraz gezin Apple uygulamaları diye yer göreceksin eğer cihaz 5s ise free yükleyecek ne yazdığına bakma.

Ozan atılıyor fakat her program desteklemiyor (hızlı oynatıyor) olay yazılım yani. Yürütme hızını düşürünce slow mo gösteriyor. Dediğim şekilde atılırsa oynamaya gerek yok. Mac zaten direk anlıyor .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygulama bedava. App store'da biraz gezin Apple uygulamaları diye yer göreceksin eğer cihaz 5s ise free yükleyecek ne yazdığına bakma.

Ozan atılıyor fakat her program desteklemiyor (hızlı oynatıyor) olay yazılım yani. Yürütme hızını düşürünce slow mo gösteriyor. Dediğim şekilde atılırsa oynamaya gerek yok. Mac zaten direk anlıyor .

Oldu :):pray:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.