Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Manuel Klima Dijital Yapılabilir Mi

Misafir

Soru

Merhaba arkadaşlar 2013 Trend X focus sahibiyim aracımdaki bazı değişikler yapmak istiyorum ancak çok fazla teknik bilgi sahibi degilim

*Aracımın manuel klimasını dijital klima yapmak mümkün mü ön panel satılıyor bir çok yerde soketler uyum sağlar mı 

*Otomatik katlanır yan ayna yapılabilir mi

*far sensörü, yağmur sensörü takılabilir mi servis takamazsını demişti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Forumda arama yaptınız mı?

Klima olayı vereceğiniz donanım farkı fiyatı kadar pahalı olur bilginize olmaz diye bişey yok. Ön panel ile olacak iş değil özetle.

Katlanır ayna da gereksiz bir çaba olur ama yapılabilir .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim şu anki aracımda bu özellikler var bu özellikleri olmayan aracım da oldu, bence bu saydıklarınız için 10 tl bile masraf etmeye ve zaman harcamaya değmez, bir arabada olmazsa olmaz şeyler değil, üstelik arıza yaptılar mı daha maliyetli olurlar,

esp yoksa araçta onu dert etmeye daha değer bulurum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

style dijital klima degil.. sadece titanium..

Ben de de style var ben dijital klima var sanıyordum :smiley2k:  :smiley2k:  :blink:  :kıhkıh:  :kıhkıh:  :kıhkıh: Ben katlanır ayna, far ve yağmur sensörü için style demiştim. Profilimde style araç sahibi olduğum yazıyor. 

Orhan Kök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar benim yaptığım iş araçların far ve stop lambalarının toplanmasını sağlayan montaj makinaları yapmak.Size şunu hatırlatmak isterim.Ne kadar elektronik ve otomasyon az olursa o kadar arıza çıkma olasılığı azalır.Bu tecrübe ile sabittir.Size şöyle örnek vereyim.eskiden araçlarda otomasyon yoktu %90 mekanikti.Ne kadar arıza yapıyordu sizce elinizin altında internet var bir bakın hak vereceksiniz.Ben bu nedenden dolayı fazla teferruatlı bir araç tercih etmedim.Saygılar herkese kazasız sürüşler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.