Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bmw 320 I &focus

Metehan Uyanık

Önerilen Mesajlar

116d ile ancak kalkarken filan yan verir 4den 3e çekince dönmez yani

bahsedilen 3 serilerinin Tr versyonlarının neredeyse hepsi otomatik olduğundan 4'ten 3'e çekme durumu onlarda da yok zaten. Yazılımlı bir 116d yeterince yanlar bence, bizim kötü  focus bile baya baya sarabiliyor virajlarda. 

LCI Olayi nedir ?...acaba bilgi verurmisiniz arkadaslar

Makyajlı E90 kasaya E90 LCI denmekte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

denedin mi?

ben denedim.

yanlıyor da, o sebepten soruyorum.

Hatta dizel olmasına da gerek yok. Yeni seride 4 ayrı sürüş modu var.

economy, comfort, sport ve sport plus.

Sport plus modunda 116i bile yerinde durmuyor.

Bilgine.

3.18i ile denemişliğimiz var onda olmuyosa daha küçük hacimli makinede olması zor bahsettiğim olaylar düz yada virajlı kuru yolda 80-90 la giderken 4 den 3 e çakmeyle yanlamak. ufak süratte değil . 20-30 la 2. vites giderken viraj dönerken focus da sarıyo

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3.18i ile denemişliğimiz var onda olmuyosa daha küçük hacimli makinede olması zor bahsettiğim olaylar düz yada virajlı kuru yolda 80-90 la giderken 4 den 3 e çakmeyle yanlamak. ufak süratte değil . 20-30 la 2. vites giderken viraj dönerken focus da sarıyo

Youtube da bi video vardı 1.16d istanbul parkta. Adamlar baya baya yanlıyordu izlemenizi tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Youtube da bi video vardı 1.16d istanbul parkta. Adamlar baya baya yanlıyordu izlemenizi tavsiye ederim

bunu buldum bunu mu diyorsun

3.18 sormadım?

1.16 ile denedin mi diye sordum?

Çünkü 1.16 ile yapılmaz yazmıştın.

Yazdığını da net okumuştum zaten.

Varsayım üzerine konuşmuşsun.

kullandığın 3.18 in modelini bilmiyorum. Ancak tekrar edeyim, yeni serilerde 4 farklı sürüş modu var.

Ki zaten 4'ten 3'e çekmek deyimi de BMW için çok eskilerde kaldı. Yeni seri bir BMW'nin Manuel şanzumanlısını bulmak samanlıkta iğne aramak gibi.

Olsa da olmasa da farketmez gerçi. Sport Plus modunda 1.16i bile gayet güzel yanlıyor.

kullandığım 318i 2001 modeldi. yetmediği için satıp 320d almayı düşünüyor hatta arkadaş. demekki yeni modeller bize göre değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu araç 1.16 mı?

E36 3.16 coupe.

Ki zaten bu burn out. Durduğu yerde bas frene yüklen gaza dönsün dursun..

Zaten E30, E36'nın yanlamayanı mı var?

94 modele kadar araçlarda DSC sistemi bile yok.

benim bahsettiğim 3 serisi senin ki ise 1 serisi arasında ki ağırlık farkını bilmiyorum fakat motor hacmi daha düşük oldugundan benim istediklerimi yapamaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu buldum bunu mu diyorsun

kullandığım 318i 2001 modeldi. yetmediği için satıp 320d almayı düşünüyor hatta arkadaş. demekki yeni modeller bize göre değil

Yok araç 1.16 ydı arattım youtube da ama bulamadım. Bi ara forumda da vardı ama onu da bulamadım :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok araç 1.16 ydı arattım youtube da ama bulamadım. Bi ara forumda da vardı ama onu da bulamadım :(

bende baktım youtubeye bi video var ama araç viraja hızlı giriyo ve arkası savuruyo uzun bi video araç beyaz 116d. bende focusla bi viraja hızlı girince arkasının attığını biliyorum bide kum olunca yerde zaten çabucak bırakıyo bu yanlamak değil

en başta bahsettiğin araç 1.16'ydı buna karşılık olarak yorum yaptım.

Kullanmadan varsayımda bulunmaman için yazdım.

İyi akşamlar.

aracı bulabilirsem deneyeceğim 

iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende baktım youtubeye bi video var ama araç viraja hızlı giriyo ve arkası savuruyo uzun bi video araç beyaz 116d. bende focusla bi viraja hızlı girince arkasının attığını biliyorum bide kum olunca yerde zaten çabucak bırakıyo bu yanlamak değil

Evet o video.

Arabadan ne istediğini çok merak ettim :D kumda her araba yanlar ama videodaki bmw nin yanlaması benim açımdan yeterli :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet o video.

Arabadan ne istediğini çok merak ettim :D kumda her araba yanlar ama videodaki bmw nin yanlaması benim açımdan yeterli :)

bi ara haberlerede çıkmıştı harun taştan diye youtubede aratırsan görürsün m5 i var suan izle beni ve yanlamayı anlayacaksın :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bi ara haberlerede çıkmıştı harun taştan diye youtubede aratırsan görürsün m5 i var suan izle beni ve yanlamayı anlayacaksın :D

Tamam şimdi anladım seni. İnsanların canını tehlikeye atmak bana eğlenceli gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.