Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arabanızı kimlere emanet edip verirsiniz ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

eş dost akraba şu bu...kimlere emanet edip arabanızı veriyorsunuz bunu çok merak ediyorum..cevaplarsanız sevinirim...araba geldiğinde..çizik göcük vuruk v.b birşey gördüğünüzde tepkiniz nolur...noluyor...yada atlatıyorsanız vermemek için ne tür yalanlar söylüyorsunuz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oto yıkamacı ve servis elemanları hariç kimseye vermiyorum aracımı onlardada gözümün önünde oluyor :naughty:

İsteyene açık açık söylüyorum ben arabamı vermem kimseye diye :)

Demekki Ogün'den aracını istesek vermeyecek :D Anlaşıldı tamam :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

babam önceden herkese verirdi hiç esirgemezdi en son bi arkadaşı sinyal kolunun duylarını felan yakmış basılı tutmuş uzunları oda mahfetmiş eritmiş plastiğini. ondan beridir kimseye vermez kolay kolay benden bile esirger geçen direksiyonun simidinin nikelajlı olan kısımları var 4 kolun nikelajları onu dalmış tırnagımla kaldırmışım farkında olmadan gördü bi ton laf attı en son birde kaputun önünü hafiften sürttüm çizik yok sadece içine göçmüş bide onun lafını yapıyor bu aralar ama kıyamaz ya kim olursa olsun verir pişman da olsa :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende cevap vereyim bari,

Benim sürüsüme güvenip bana aracını veren herkese verebilirim....

Yanında rahatça oturabilecegim herkese de veririm....

Şimdiye kadar beni kırmayıp aracını veren herkese "görmesede" teşekkür ediyorum. Minnettarim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç yeni olduğu için herkes merak ediyor sürmek istiyor. ben yanındayken bi kaç arkadaşıma kullandırdım. ama tek başına kimseye vermeyi düşünmüyorum. zaten araç yeni olduğu için de kimse istemeye cesaret edemiyor henüz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.