Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 Için Renkli Cam

Muhammet Akyıldız

Soru

bildiğiniz gibi f3'ün ön üç camı renkli değil bu ön camda sensörler var serviste renkli camları varmıdır?

benim ön camda hafif çatlak var değiştirmek istiyorum bana sıkıntı yapar mı değiştirdikten sonra bide camda sensör var galiba değiştirdikten sonra bu sensörler olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

bildiğiniz gibi f3'ün ön üç camı renkli değil bu ön camda sensörler var serviste renkli camları varmıdır?

benim ön camda hafif çatlak var değiştirmek istiyorum bana sıkıntı yapar mı değiştirdikten sonra bide camda sensör var galiba değiştirdikten sonra bu sensörler olur mu?

Sensörler camda değil aynanın arkasındaki haznede..

Orijinal renkli ön cam olduğunu da hiç zannetmiyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ön üç cam için renkli cam bulmak çok zor, servis böyle bir hizmet vermez. Servis dışı belki ön yan camlar için bulabilirsiniz ama bulmuş olduğunuz camda damgasız olacaktır ve polis kontrolünde muamele olarak filmli camla arasında bir fark olmayacaktır. Aracı trafikten men edip, bir süre zarfında camı değiştirmeniz istenecektir. Bu yüzden size önerim orjinal cam taktırmanız. Aracımda en ön camda 1 numara cam filmi mevcut. Şuana kadar bir problem yaşamadım fakat yaşarsam sadece filmi söker kurtulurum.

Yusuf Şerbetçi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Amerika'daki focuslar dahil tüm camları renkli cam olan model yok diye biliyorum. Dolayısıylada serviste bu camların olması çok çok zor bir ihtimal hatta imkansızdır diye düşünüyorum. Yani bu çözümü anca cam filmi ile çözebilirsiniz. Değişim konusuna gelince sanırım forumda ön camı değiştiren arkadaşlar var onlar net bir bilgi verebilir ama bir sorun çıkacağını sanmam sonuçta cam bu ve kolayca zarar görebilecek bir madde. Buna görede sensörlerin cam değişimi halinde sorunsuz çalışmasını düşünmüştür mühendisler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.