Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Gökhan bey, öncelikle güle güle kullanın. Ürünü ben beğendim. Nereden temin edebiliriz, bilgilendirirseniz sevinirim.

e5e5edy7.jpg

Hocam bende bu urunleri taktim anahtarlara. Cokta guzel oldu. Bide bunlara bakin dedim bilgi amacli. Takilmis halinin resminide cekecegim birazdan eklerim
azatedyb.jpg
3a8abapu.jpg

Ayni renk tonlarinda bir tanede cuzdaniniz oldumu tamamdir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan bey, öncelikle güle güle kullanın. Ürünü ben beğendim. Nereden temin edebiliriz, bilgilendirirseniz sevinirim.

Berkay Bey, tesekkur ederim daha guzlleri sizin olsun ins :) urunu aliexpress ten bulup almistim. Yaklasik 3-4 haftada elime ulasti. Linkini asagiya kopyaliyorum

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-2012-2013-Ford-Focus-3-Ecosport-Kuga-Mendeo-genuine-leather-car-remote-control-key/1634509659.html?tracelog=ae-app-ios-sharefor-shkmail

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Berkay Bey, tesekkur ederim daha guzlleri sizin olsun ins :) urunu aliexpress ten bulup almistim. Yaklasik 3-4 haftada elime ulasti. Linkini asagiya kopyaliyorum

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-2012-2013-Ford-Focus-3-Ecosport-Kuga-Mendeo-genuine-leather-car-remote-control-key/1634509659.html?tracelog=ae-app-ios-sharefor-shkmail

Güzelmiş, hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Arkadaşlar bu tarz anahtarlık arıyorum tavsiye edebileceğiniz veya bu resimlerde ki anahtarlıkları nereden temin edebilirim.

Tugay bey başlığınızı bu başlık ile birleştirdim benzer bilgiler için arama yapınız lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Konuyu yeniden gündeme getirmiş olacağım ama bu tür ürün veya aksesuarları forumumuzda toptan getirtmek suretiyle bize ulaştırabilecek bir babayiğit yok mu? sipariş adedi alınsa ona göre temin edilebilse olmaz mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu yeniden gündeme getirmiş olacağım ama bu tür ürün veya aksesuarları forumumuzda toptan getirtmek suretiyle bize ulaştırabilecek bir babayiğit yok mu? sipariş adedi alınsa ona göre temin edilebilse olmaz mı ?

Hangi üründen bahsediyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.