Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Silkeleme Ve Titreme

Tolga Sobacı

Soru

selam 

aracın sıkıntısının adını koymadığım için konu belki daha önce açılmıştır 

neyse 

sorunum arac giderken yüksek hız rolanti farketmez sanki titreme silkeleme hafif ama belli belirsiz sanki eski araclara kötü benzin koyunca pislik gelirde çekme sorunu değil bilemiyorum 

tecrübesi olan varsa 

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Motorlu araçlar 4 zamanda düzgün çalışmazken genelde titreme yaparlar. Bunun nedeni birden fazla olabilir. Ama ateşleme ve yakıt elemanlarıyla ilgili olabilir. Sente ayarı olabilir vs.

Kısacası ancak birçok tahmin duyabilirsiniz bizden. Silkeleme pek hayra alamet olmayan tepkilerden biri bence. Kısa zamanda servise gidip gerekli ölçümlerin yapılmasını öneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba Arkadaslar,

2013 nisan ayinda aldigim Focus 3 Style  1.6 115ps tekleme sorunu yasiyorum.Focusum daha 14.000 km de.Aracimi normalde Edirne de kullaniyorum.Fakat arada sirada sehir disina ciktigim da belirli bir sure sabit hizla giderken tekleme sorunu ile karsilasiyorum.Bu sorun ile ilgili 3 defa servise gitmeme ragmen sorun hala devam etmektedir.

Bu sorun ile karsilasan arkadaslar var mi aramizda? Yardimlarinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba Arkadaslar,

2013 nisan ayinda aldigim Focus 3 Style  1.6 115ps tekleme sorunu yasiyorum.Focusum daha 14.000 km de.Aracimi normalde Edirne de kullaniyorum.Fakat arada sirada sehir disina ciktigim da belirli bir sure sabit hizla giderken tekleme sorunu ile karsilasiyorum.Bu sorun ile ilgili 3 defa servise gitmeme ragmen sorun hala devam etmektedir.

Bu sorun ile karsilasan arkadaslar var mi aramizda? Yardimlarinizi bekliyorum.

Söylediğim başlık burasıydı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.