Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Uygun Multimedya Sistemi

Önerilen Mesajlar

sesli komut varsın çalışmasın direksiyon kumandam ile aramaları yanıtlayabiliyorsam ve müziğe müdahale edebiliyorsam ben navitech alacağım cyclone gerçekten ama gerçekten bana çakma hissi veriyorb

Hocam o kadar paraya yazık günah valla hiç gerek yok bence. Tabi ki kendi fikrim bu da. Bu kadar beklemişken biraz daha bekleyin sony alın. Beklentilerinizi karşılamayacak çünkü. Bende ayn ürünleri aracıma taktırmak için çok araştırdım. Hatta aracıma taktırıp test bile yaptım ama hiç memnun kalmadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günaydın,

Bu parça bildiğim kadarıyla Focus 2 için geçerli. 3'e göre henüz bulamadım.

Bir çok ürünü araştırdıktan sonra Cyclone'a karar verdim. Çok sorulan orjinal park sensörleri ve otomatik park sistemi çalışıyor. Görüntü ekran da ve sesli olarak çalışıyor.

Ayrıca önümüzdeki ay bluetooth sesli kontrol aktif olacak. Sadece cihaza güncelleme yapılarak mevcut cihazlarda kullanabiliyor olacak.

Bir diğer güzelliği windows ce 6.0 işletim sistemine sahip olması. Bu sebeple yenilikler cihaz değiştirilmeden eklenebiliyor.

Gönül orjinal sisteme sahip olmak istese de eldeki imkanlarla bunu seçebiliyorum.

Herkese iyi günler

Forumda kamera taktıranlar vardı hocam şuan hatırlayamadım ama benim verdiğim resim örnek olsun diye koydum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam o kadar paraya yazık günah valla hiç gerek yok bence. Tabi ki kendi fikrim bu da. Bu kadar beklemişken biraz daha bekleyin sony alın. Beklentilerinizi karşılamayacak çünkü. Bende ayn ürünleri aracıma taktırmak için çok araştırdım. Hatta aracıma taktırıp test bile yaptım ama hiç memnun kalmadım. 

sony için ne kadar bekleyeceğiz? benim aracımda zaten otomatik park yok ses ile yaptığım tek şeyde telefon ara veya müziklerin hepsini çal. bundan daha fazla ne sağlayacak bana onu çözebilmiş değilim.

veya şöyle sorayım navitech ile de görüşmeleri yanıtlayabiliyor ve arama yapabiliyorum bildiğim kadarıyla değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sony için ne kadar bekleyeceğiz? benim aracımda zaten otomatik park yok ses ile yaptığım tek şeyde telefon ara veya müziklerin hepsini çal. bundan daha fazla ne sağlayacak bana onu çözebilmiş değilim.

veya şöyle sorayım navitech ile de görüşmeleri yanıtlayabiliyor ve arama yapabiliyorum bildiğim kadarıyla değil mi?

Ben işlevsellik anlamında demedim. Görsellik ve beğenme anlamında dedim. Yani uygun sistemin kullanımında kullanılan malzeme kalitesizliği olarak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haklısında sanırım yanlış anlaşılma var benim alacağım navitech cyclone navigasyondan görünüş olarak gerçekten çok farklı ve kaliteli.

cyclone gerçekten çin çakmalarını andırıyor ve fiyatı ne olursa olsun araca yakışmıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:)

tabi ki beklentimizin ne olduğu kişiye göre değişir.

Size hak veriyorum Navitech'in görüntüsü daha güzel.

daichi, necvox ve cyclone cihazları birebir araç üzerinde inceledim. Navitech için şansım olmadı.

Bu 3 cihaz içinde de en iyi ara yüz ve özellikler cyclone'da olduğu için tercih ediyorum. bir de fiyatı tabi :)

hayırlısı olsun, iyi günlerde kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

insanların bu konuda görüşleri çok farklı olabilir ama ortada bi gerçek varki cyclone hiç olmazsa bi işe kafa yormuş ve arabanın bazı özelliklerinin çalışıyor olması gerçekleştirmiş.

Bende aracıma cyclone taktırmadan önce tüm cihazları inceledim kendi görüşüme görede en sağlam duran cihaz cyclone ve navimate idi.

asıl diğer cihazlar bana tam çin işi gibi geldi. :) şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım cihazla herkese de bunu tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

dostlarım focus 3 bagaj kapağı tutacağında kamera yuvası göremedim bu alacağım ürünü rahatlıkla takabilmemiz için bir aparat varmıdır satılıyor deniyor fakat focus 2 için bulabildim internette focus 3 için varmıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkaadşlar cyclone marka gibi çok marka var fakat benim sorduğum direksiyondan annem ara gibi sync temelli komutlar bu alette çalışıyormu onu merak ediyorum yoksa ileri geri atla durdur çalışması normal ama sync çalışıyormu acaba?

sesli komut sistemi mevcut değil. direksiyondan kumanda + park sensörü + bluetooth (o da hepsinde aynı değil. kimisi arka sensör destekliyor kimisinde de komple destekliyor. komple destekleyenler otm park ekranını ekrana veriyor) ekrana getiriyor ancak sesli komut  yok. şuan için çözülemeyen bir tek sesli komut kaldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

dostlarım yeni bir ürün buldum bu gerçektende bugüne kadar gördüklerimin en iyisi

tBByeIT.jpg

http://www.otomultimedya.com/urun/ford-focus-yeni-kasa-multimedya-cihazi/

black panther diye geçiyor sitede ama başka hiçbir yerde fiyat döküman inceleme birşey göremedim açıkçası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende yeni alcam bundan mı alsak ki_??? 

dostlarım yeni bir ürün buldum bu gerçektende bugüne kadar gördüklerimin en iyisi

tBByeIT.jpg

http://www.otomultimedya.com/urun/ford-focus-yeni-kasa-multimedya-cihazi/

black panther diye geçiyor sitede ama başka hiçbir yerde fiyat döküman inceleme birşey göremedim açıkçası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.