Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus-III Trend

severim

Soru

Merhaba arkadaşlar ,

Bu forumda yazılanları uzun uzun okuduktan sonra bugün Ford Focus-3 Trend Benzinli seçeneğini almaya karar verdim. Tabi gönlümüzden güzel bir Titanium almak geçiyordu ama bütçemi en fazla bu kadar zorlayabildim. Sınıfına göre yeterince pahalı bir araç olduğunu düşünüyorum, o nedenle paketler için daha da fazla para vermek istemedim.

Umarım sizler çok daha güzellerine sahip olursunuz.

Araç için seçtiğim renk kül kahverengisi. Siyah, beyaz ve gri arasında epey bir git gel yaşadım. Yolların bir kaç ay içerisinde çok sayıda beyaz ve gri Focus-3 ile dolacağını , siyahın bakımının çok zor ve zahmetli ayrıca HB kasaya çok da yakışmadığını düşünerek bu rengi seçtim.

Araç bir kaç gün içerisinde elimde olacak ; fotolarını sizlerle paylaşırım.

Bir sorum var ; araca krom görünümlü (Titaniumdaki gibi) sis farları eklemesi yapabilmemiz mümkün mü ? Mümkünse bunu Ford servisine mi yaptırmalı yoksa yan sanayicilerde halledebilir miyiz ?

Görsel olarak bir tek sis farları bölümünün boş olması rahatsız ediyor.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba arkadaşlar ,

Bu forumda yazılanları uzun uzun okuduktan sonra bugün Ford Focus-3 Trend Benzinli seçeneğini almaya karar verdim. Tabi gönlümüzden güzel bir Titanium almak geçiyordu ama bütçemi en fazla bu kadar zorlayabildim. Sınıfına göre yeterince pahalı bir araç olduğunu düşünüyorum, o nedenle paketler için daha da fazla para vermek istemedim.

Umarım sizler çok daha güzellerine sahip olursunuz.

Araç için seçtiğim renk kül kahverengisi. Siyah, beyaz ve gri arasında epey bir git gel yaşadım. Yolların bir kaç ay içerisinde çok sayıda beyaz ve gri Focus-3 ile dolacağını , siyahın bakımının çok zor ve zahmetli ayrıca HB kasaya çok da yakışmadığını düşünerek bu rengi seçtim.

Araç bir kaç gün içerisinde elimde olacak ; fotolarını sizlerle paylaşırım.

Bir sorum var ; araca krom görünümlü (Titaniumdaki gibi) sis farları eklemesi yapabilmemiz mümkün mü ? Mümkünse bunu Ford servisine mi yaptırmalı yoksa yan sanayicilerde halledebilir miyiz ?

Görsel olarak bir tek sis farları bölümünün boş olması rahatsız ediyor.

Teşekkürler.

arkadasım aracı hayırlı ugurlu olsunda....yanlız demişin ki

siyahın bakımının çok zor ve zahmetli ayrıca HB kasaya çok da yakışmadığını düşünerek bu rengi seçtim.

siyahınbakımı zor evet delirtici...ama hb kasaya giden en müthiş renktir....bu konuda katılmıyorum sana..keşke style alabilseydin...nerden mi biliyom bendeki siyah delirtiyor ama yıkanınca kışkırtıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

izmirde nerden aldın arkadaşım arabayı otokoçmu

Bende bunu soracaktım, arkas otokoç?

sis farlarını sanayide daha ucuza yaptırabilirsiniz ama model yeni olduğu için sanayide bulunmaz henüz parçası.

Servise bir sorun bakalım ne kadar.

Renk olarak benim en beğendiğim renklerden biri.

iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kararından vazgeçme şansın varsa F2.5 collection yada titanium alabilirsin o paraya....Bana boş focus tuzsuz yemek gibi gelir... Aklında bulunsun.. :) Sis farı için bugün bir Fiesta My Life gördüm...O da titanium a benzetmişti...Yani sanayide felan yapılır gibime geliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkürler.

şu andan itibaren değiştirme şansım yok.. F2 ve 2.5ların kasalarını ilk çıktığı günden beri beğenemedim (bu forumda herkesin bayıldığını biliyorum ama zevk meselesi sonuçta :) )

üst sınıfa geçmek içinse +3000TL gerekiyor ; beni çok zorlayacak bir para..

aracı Otokoç'tan aldım. servis hizmetlerini bilmem ama satış hizmetleri açısından son derece iyiler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar merhaba,

aracım 2013 trend benzinli oto.beyaz sedan

arac trend olduğu için sis farı yoktu bende sanayiden sis farı aldım elektrikçiye taktrim dedim ama sis farı anahtarı alman lazım dediler

yoksa çalışmazmış sizce anhtar almalımıyım bir sorun çıkarmı yoksa taktırmasammı bilemedim ben gündüz farıda almak istiyorum eğer sisi taktıramzsam onuda almanın bir anlamı yok konu hakkında bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.