Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yakıt

Rıdvan Yaşa

Soru

Merhabalar 2.0 Sport Trend aracım var atiker sıralı gaz taktırdım benzinde şehir içi 60 kurus yakıyodu tüp taktırdım 400 kurus yakıyo sımdı normalmi bu ? herhangi bi arızasımı var çözemedıler bi türlü lpg ayarınıda düsürdüm gene aynı

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Türkçe de w değl v harfi bulunmaktadır.Düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

benzinde şehir içi 60 kurus yakıyodu tüp taktırdım 400 kurus yakıyo sımdı normalmi bu ?

2000 cc motor Istanbul'un yoğun trafiğinde  10-12L/100 km benzin 12-15L/100 km gaz tüketir. Bu da hesaplanırsa benzinde 50-60 kuruş, gazda 35-40 kuruş demektir.

Buji, filtre vb. aksam yeniyse gaz ayağına hakim olmaktan başka yapacak bir şey yok.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok sağolun bazı kısılerden duymustum focus 2.0 sport olanlardann 0.25 0.30 dıolardı o yuzden sordum Tesekkurler..

Valla bu fiyatlarla 25 kuruş 30 kuruş yakıyorum diyen adamın kalbini kırarım hiç de kusura bakmasın. Kendimizi kandırmanın anlamı yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şehir ve trafik şartlarıda çok önemli adam şehiriçi diye akıcı trafik olmayan ama şehiriçi bir güzergahta kullanıyor sonrada 30-35 kuruş yakıyorum diyor sonra sen başka şehirde trafik ve  genelde yokuş olan yerde kullanıyorsun 40-50 kuruş yakıyorsun sonra arabam fazla yakıyor diyoruz.Giresun'da yaksınlar bakalım benzin için konuşuyorum sırf şehiriçinde ana yola çıkmadan 10 lt altı yaylada et yemeye götürürüm adamı:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şehir ve trafik şartlarıda çok önemli adam şehiriçi diye akıcı trafik olmayan ama şehiriçi bir güzergahta kullanıyor sonrada 30-35 kuruş yakıyorum diyor sonra sen başka şehirde trafik ve  genelde yokuş olan yerde kullanıyorsun 40-50 kuruş yakıyorsun sonra arabam fazla yakıyor diyoruz.Giresun'da yaksınlar bakalım benzin için konuşuyorum sırf şehiriçinde ana yola çıkmadan 10 lt altı yaylada et yemeye götürürüm adamı :)

Öyle canım bu sebeple farklı kişilerden ziyade teknik değerlere bakıp eski aracınızdaki artışlara göre yeni alacaklarınızı kıyaslamak belki biraz daha sağlıklı olur demeye çalışıyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.