Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Mesafesini Arttırmak

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Evet hightower, illaki vardır bir yolu bence de adminin dediği gibi tüm sistem şaseye monte ise güvenlik açısından sıkıntılı olabilir. Diğer bir sıkıntı da kemer önde kalabilir. Seat forumunda çözüm getiren olmadı mı yav, bir ara sardıydıydım ben oraya fena değildi.

Cupra'nın ya da seat'in farklı araçlarının repair manual'ını bul, orada koltuk değişimine bak, belki bir fikir edinebilirsin. Bir de yetkili servise sordun mu?

Küçük araba kullanan tek uzun boylu geniş adam sen değilsindir Sabri, bir sürü roll için araba hazırlayıp geniş/uzun olduklarından başkalarına kullandıranlar var ya da vardı bir ara ben takip ederken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet hightower, illaki vardır bir yolu bence de adminin dediği gibi tüm sistem şaseye monte ise güvenlik açısından sıkıntılı olabilir. Diğer bir sıkıntı da kemer önde kalabilir. Seat forumunda çözüm getiren olmadı mı yav, bir ara sardıydıydım ben oraya fena değildi.

Cupra'nın ya da seat'in farklı araçlarının repair manual'ını bul, orada koltuk değişimine bak, belki bir fikir edinebilirsin. Bir de yetkili servise sordun mu?

Küçük araba kullanan tek uzun boylu geniş adam sen değilsindir Sabri, bir sürü roll için araba hazırlayıp geniş/uzun olduklarından başkalarına kullandıranlar var ya da vardı bir ara ben takip ederken.

Yani içinde rahat ettim tabi ve max kilomdayım şuan tek engel var aramda babam ona soramadım daha ona giren çıkan yok ama :D:P Babadır yani alamazsın diyebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani içinde rahat ettim tabi ve max kilomdayım şuan tek engel var aramda babam ona soramadım daha ona giren çıkan yok ama :D:P Babadır yani alamazsın diyebilir

Bu duyguyu bilirim, sahibindende uygun fiyatlı eğlenceli arabalar bulup bulup sonra peder bey buna hayatta onay vermez diyerek vazgeçmişliğim oldu çok kez geçmişte :D

Güzel ikna yöntemleri, güçlü sebepler bulman gerek Sabri, en zor ksımındasın işin  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu duyguyu bilirim, sahibindende uygun fiyatlı eğlenceli arabalar bulup bulup sonra peder bey buna hayatta onay vermez diyerek vazgeçmişliğim oldu çok kez geçmişte :D

Güzel ikna yöntemleri, güçlü sebepler bulman gerek Sabri, en zor ksımındasın işin  :kıhkıh:

Bana şans dileyin bu haftasonu söylicem inşallah :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.